بخشنامه ها و اطلاعیه های مالی و مالیاتی

در این صفحه شما لیستی از بخشنامه ها و اطلاعیه های مالی و مالیاتی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد را مشاهده می نمایید.

راهنمای تکمیلی برای ارسال درخواست بخشودگی جرایم موضوع ماده 169

آن دسته از همکارانی که علیرغم ارسال صورت معامله فصلی به اشتباه برگ جریمه برای آن‌ها صادر گردیده است، برای ارسال  متن درخواست اینجا کلیک کنید.

راهنمایی برای ارسال درخواست بخشودگی جرایم موضوع ماده 169

مشاور امور مالیاتی سازمان در نامه ای خطاب به اعضای دارای پروانه اشتغال سازمان اعلام کرد:

پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص پیامک‌های ارسالی از سازمان امور مالیاتی کشور مربوط به جرائم موضوع ماده 169 مکرر قانون مالیات‌های مستقیم و با عنایت به هماهنگی بعمل آمده با مسئولین محترم اداره کل امور مالیاتی استان یزد، جرائم مزبور با درخواست کتبی شخص مؤدی قابل بخشودگی خواهد بود. لذا به منظور یکنواختی در ارائه درخواست‌ها، متن پیشنهادی مشاور مالیاتی سازمان به شرح ذیل ارائه می‌گردد.

معرفی مراکز ارائه خدمات مالياتی ويژه اعضای محترم سازمان

با عنايت به درخواست تعدادي از اعضاي محترم سازمان و به منظور جلوگيري از بروز مشكلات احتمالي درخصوص انجام تكاليف مقرر قانوني اعضاء از قبيل ثبت نام جهت اخذ شماره اقتصادي، ارائه اظهارنامه عملكرد ساليانه و ... سازمان نظامم مهندسي ساختمان استان يزد ضمن دعوت از شركت ها و مؤسسات حرفه اي جهت انجام تكاليف مزبور مهندسين و ارائه آموزش هاي لازم در اين خصوص بدينوسيله به اطلاع كليه اعضاي داراي پروانه اشتغال به كار مي رساند در صورت نياز به خدمات مربوطه و بنا به درخواست خود مي توانند به دفاتر و موسسات زير مراجعه نمايند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - بخشنامه ها و اطلاعیه های مالی و مالیاتی

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام