اخبار سازمان

پیام تبریک مهندس فرشید رئیس سازمان به مهندس رجبی رئیس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

در پی انتصاب آقای مهندس رجبی به سمت رئیس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، پیام تبریکی از سوی مهندس فرشید رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد برای ایشان ارسال شد، متن پیام چنین است:

جناب آقای مهندس فرج الله رجبی

ریاست محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

با سلام

احتراماً ، انتصاب شایسته جنابعالی به ریاست شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور را تبریک و تهنیت عرض می کنم.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰ق.ظ

اطلاعيه ثبت ‌نام آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان مورخ اسفند ماه 95

 بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان شرکت در آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان سال‌جاري مي‌رساند، طبق هماهنگي‌هاي بعمل‌آمده با شركت خدمات آموزشي سازمان سنجش آموزش كشور به عنوان مجري برگزاري آزمون‌هاي حرفه‌اي، آزمون‌هاي مذكور در رشته‌های عمران (محاسبات، نظارت و اجرا)، معماری (طراحی، نظارت و اجرا)، تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت)، تاسیسات برقی (طراحی و نظارت) و نقشه‌برداری در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ 19 و 20 اسفند‌ماه سال‌جاري توسط آن شركت برگزار خواهد شد. ثبت‌نام آزمون‌هاي مذكور از روز یک‌شنبه مورخ 95/10/26 در سامانه آن شركت به نشاني    www.sanjeshs

ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۹:۱۲ق.ظ

قابل توجه متقاضیان تغییر شماره کد پروانه اشتغال

دفتر سازمان های مهندسی و تشکل های حرفه ای وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد:

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۹:۲۹ق.ظ

کمیته نظام پیشنهادهای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد تشکیل شد

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد هدف از تشکیل کمیته نظام پیشنهادها را مشارکت هرچه بیشتر مهندسین در جهت ارتقاء بهره وری دانست وگفت: در سال جاری با تشکیل کارگروهی نسبت به بررسی موضوع تشکیل این کمیته اقدام گردید که خوشبختانه با نظر مساعد هیئت مدیره چند نفر از مهندسین باسابقه و خبره به عنوان اعضای کمیته نظام پیشنهادها معرفی شدند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در شنبه, ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۲:۰۱ب.ظ

حضور گسترده مهندسان عضو سازمان در سمینار آشنایی با حقوق مهندسی و اهمیت گزارش نویسی

به گزارش روابط عمومی سازمان، سمینار آشنایی با حقوق مهندسی و اهمیت گزارش نویسی با حضور و سخنرانی مهندس محمدیان کارشناس و پژوهشگر مسائل حقوقی در یزد برگزار شد.

در ابتدای این سمینار مهندس فرشید رئیس سازمان ضمن خیر مقدم به حاضران گفت: آشنایی مهندسان با مسئولیت های حقوقی خود و مباحث مقررات ملی، قانون نظام مهندسی و مبحث دوم در حوزه ساخت و ساز یک ضرورت است.

به گفته وی گزارش های نظارتی مهندسان دارای بار حقوقی، فنی و تخصصی است و باید نکات تخصصی و فنی و وضعیت موجود پروژه به خوبی در آن منعکس گردد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹ب.ظ

برگزاري سمينار «آشنايي با حقوق مهندسي و اهميت گزارش نويسي»

بدينوسيله به استحضار اعضاي محترم سازمان به ويژه مهندسين داراي پروانه اشتغال مي رساند كه به منظور آشنايي اعضاء با حقوق مهندسي (شرح وظايف ، تعهدات و...) و مباحث مربوط به ارائه گزارش هاي مهندسين (گردش كار نظارت، مستند سازي و...) در نظر است سمينار «آشنايي با حقوق مهندسي و اهميت گزارش نويسي» با حضورآقای مهندس محمدرضا محمدیان، کارشناس و پژوهشکرمسائل حقوق مهندسی برگزار گردد.

لذا متقاضيان حضور در اين دوره تا پايان روز سه شنبه مورخ 95/10/14 نسبت به ثبت نام از طريق همين سايت اقدام نمايند.

زمان دقيق و مكان برگزاري متعاقباً اعلام خواهد شد.

ارسال شده توسط karami در چهارشنبه, ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱ق.ظ

دعوت مؤکد برای حضور فعال در سمینار آشنایی با حقوق مهندسی و اهمیت گزارش نویسی

مهندسان عضو سازمان برای شرکت در سمینار آشنایی با حقوق مهندسی و اهمیت گزارش نویسی دعوت شدند.

رئیس سازمان در گفتگو با واحد روابط عمومی ضمن بیان اهمیت آشنایی دقیق مهندسان با مسئولیتهای حقوقی و کیفری مهندسین ناظر، مبانى علمى مسئولیت مدنى، مقررات و نظامات دولتی درحوزه ساخت وساز، اظهار داشت: در این همایش یک روزه مهندس محمدرضا محمدیان، کارشناس و پژوهشگر مسائل حقوقی به تشریح مباحث حقوقی مهندسین ناظر ، شرح وظایف و تعهدات ،گزارش نویسی و مکاتبات اداری،گردشکار نظارت و مستند سازی  توصیه های شورای انتظامی و نکات الزامی، خواهد پرداخت.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱:۲۶ب.ظ

معاون عمرانی استاندار یزد: سازمان نظام مهندسی ساختمان نقش آفرین اصلی مدیریت ساخت و ساز استان یزد

مهندس سیدحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در نشست مشترک با رئیس و اعضای هیئت مدیره سازمان و مدیرکل راه و شهرسازی، خواستار تعامل هر چه بیشتر دستگاه های مرتبط با ساخت و ساز شد و گفت: سازمان نظام مهندسی ساختمان می تواند با جلب اعتماد مردم و مالکان، در امور تخصصی و فنی ساختمان ها بالاترین نقش تاثیرگذار را داشته باشد.

وی برگزاری دوره های آموزشی بدوخدمت و به روز رسانی دانش مهندسان را ضروری توصیف کرد و آمادگی هیئت چهارنفره  استان را برای  کمک در بهسازی شهری و عملیاتی نمودن ایده های فنی-تخصصی مهندسان سازمان اعلام داشت.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۹:۱۵ق.ظ

مشاركت مهندسان شهرستان مهریز یزد در طرحهاي جامع و تفصيلي

مهندسان عضو سازمان نظام مهندسي ساختمان در شهرستان مهريز دوشنبه شب در محل پرديس دانشگاه يزد گرد هم آمدند و در ديدار با رئيس سازمان و فرماندار شهرستان مهريز درباره راههاي افزايش كيفيت ساختمان ها و هر چه قانونمندتركردن روند ساخت و ساز رايزني كردند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۲ب.ظ

آمار اعضاء بسيج مهندسين استان يزد از مرز يكهزار نفر گذشت

به گزارش واحد روابط عمومي، مهندس امين اميدي مسئول جديد سازمان بسيج مهندسين عمران و معماري استان یزد در دیدار با رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد گفت: هم اكنون بيش از يكهزار نفر از مهندسان به عضويت سازمان بسيج مهندسين درآمده اند و بسيج مهندسين مي تواند با هدف رونق اقتصادي و ترويج فرهنگ اقتصاد مقاومتي كمك هاي مؤثري در راستاي اهداف سازمان نظام مهندسي ساختمان انجام دهد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱:۳۲ب.ظ

صفحه‌ها

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام