اخبار سازمان

گسترش قابلیت های مهندسان نقشه بردار و زمینه های فعالیت آنان

باید در این دوره بیش از آنچه مردم انتظار دارند به آنها خدمات بدهیم، تا رضایت آنها به عنوان یک سرمایه اجتماعی برای سازمان جلب شود.
دکتر سالاری با بیان این مطلب در نشست مهندسان نقشه بردار که روز دوشنبه ۲۶ آذر برگزار شد، افزود: حجم ساخت و ساز و کار بسیار بیش از آن است که وارد سازمان می‌شود.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱ق.ظ

هماهنگی و وحدت رویه کاری مسئولان گاز دفاتر نمایندگی

با هدف هماهنگی و وحدت رویه کاری مسئولان گاز دفاتر نمایندگی سازمان در شهرستان ها و طرح مسائل و مشکلات آنها نشستی در محل سازمان برگزار شد و راهنمایی لازم از جانب مدیر امور مشترکین سازمان ارائه گردید. مهندس توکلی در خصوص روند کارهای مسکونی و تجاری زیرکار و روکار و نیز کارهای صنعتی با نمایش اسلاید توضیحاتی داد.

 در ادامه نشست پس از تشریح روال تحویل گیری پرونده از مجریان و متعاقب آن تحویل به ناظرین، برای اطلاع و اجراء روندکاری، وحدت رویه مراحل به صورت کتبی تهیه و به مسئولین گاز دفاتر نمایندگی تحویل شد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱:۴۵ب.ظ

دعوت به حضور در همایش ناظرین نقشه برداری و تفکیک

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در نظر دارد به منظور بحث و بررسی و انجام هماهنگی های لازم برای خدمات هر چه مطلوب تر مهندسان رشته نقشه برداری در اجرای طرح های تفکیک، نشست هم اندیشی برگزار می کند.

این همایش از ساعت 17 روز دوشنبه 26 آذر در محل سالن همایش های مشیرالممالک برگزار می شود و از تمامی مهندسان نقشه بردار برای مشارکت در این هم اندیشی دعوت شده است.

در حال حاضر نزدیک به سیصد نفر مهندسان نقشه بردار عضو سازمان هستند که 86 نفر دارای پروانه اشتغال می باشند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱:۳۵ب.ظ

تعیین تکلیف مجتمع اقامتی سازمان در مشهد مقدس، دستور کار جلسه اخیر هیئت مدیره

در هفتمین جلسه هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد که روز شنبه ۲۴ آذر برگزار شد، تعیین تکلیف مجتمع اقامتی مشهد به بحث و بررسی گذاشته شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان، در این جلسه مدیر امور رفاهی سازمان گزارش مصوری از سوابق و وضع موجود مجتمع ارائه کرد که در آن شرح هزینه–فایده مجتمع تشریح شده است.

 وی در گزارش خود از ضرورت احداث پله فرار برای ساختمان یاد شده و پیگیری تغییر کاربری مجموعه، از مسکونی به هتل یاد کرده است.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۳۵ق.ظ

كنفرانس بين المللي مديريت پروژه برگزار مي شود

چهاردهمين كنفرانس بين المللي مديريت پروژه توسط گروه پژوهشي صنعتي آريانا با همكاري انجمن مديريت پروژه و مراكز علمي و حرفه اي كشور روزهاي پنجم و ششم اسفندماه سال جاري در تهران برگزار مي گردد .

به گزارش روابط عمومي نظام مهندسي ساختمان استان يزد ، در اين كنفرانس موضوعات تخصصي و كاربردي مديريت پروژه و چالش هاي سازمان هاي پروژه محور است.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶ق.ظ

سازمان نظام مهندسی ساختمان خواستار فراگیر شدن نظارت ارت به کلیه سیستم هاست

به گزارش روابط عمومی سازمان در نشست مشترک رئیس و تنی چند از اعضای هیئت رئیسه سازمان با مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان، دکتر سالاری توانمندیهای مهندسان تاسیسات برقی عضو سازمان را برای نظارت ارت و توسعه آن به سیستم های گسترده تر تشریح کرد و خواستار تقویت ارتباط دو دستگاه برای تحقق اهداف تفاهم نامه فی مابین شد.

در این نشست پس از ارائه گزارشی از پیشرفت روند نظارت ارت توسط مدیر امور مشترکین سازمان و بحث و تبادل نظر طرفها مقرر شد برای تعیین و نهادینه کردن روش های نظارت ارت و فراگیر شدن آنها نشست های مشترک دیگری برگزار شود.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۵۲ق.ظ

با مساعدت اداره کل راه و شهرسازی، ساختمان دفتر نمایندگی سازمان در شهرستان تفت به صورت ملکی در می آید.

به گزارش روابط عمومی سازمان در بازدید دکتر سالاری از دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شهرستان تفت، مهندس طباطبایی مسئول دفتر نمایندگی در گزارش عملکرد دفتر با بیان  کم بودن ساخت و ساز ها و پایین بودن متراژ پروانه ها گفت: نمی توانیم آن طور که باید و شاید از تخصص مهندسین استفاده کنیم. به عقیده وی اگر وحدت رویه در اداره دفاتر نمایندگی سازمان صورت بگیرد هم مشکلات دفاتر و هم مشکلات سازمان کم می شود.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۳۳ق.ظ

ایجاد واحد منابع انسانی در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

واحد امور اداری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد به واحد منابع انسانی ارتقاء یافت و خانم اعظم یاوری به عنوان مدیر واحد منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر مهدی سالاری رئیس سازمان در حکم انتصاب خانم یاوری ابراز امیدواری کرده است: با توجه به نقش نیروی انسانی شاغل در موفقیت سازمان و جلب رضایت اعضاء و به خصوص مردم با بهره برداری از شیوه های علمی و حرفه ای در این بخش اهتمام لازم در رشد و ارتقاء منابع انسانی و حفظ و نگهداری و جذب نیروهای کارآمد مبذول گردد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۱۰ق.ظ

برگزاري دوره هاي آمادگي آزمون ورود به حرفه عمران و معماري توسط سازمان نظام مهندسي ساختمان استان يزد

با عنايت به برگزاري آزمون ورود به حرفه مهندسي درروزهاي 11 و 12 بهمن ماه سال جاري و درخواستهاي مكرر جهت برگزاري دوره هاي آمادگي آزمون، واحد آموزش سازمان درنظر دارد اين دوره از كلاس ها را با حضور اساتيد مجرب كشوري مدعو از تهران(آقايان دكتر خلوتي، مهندس صهري و دكتر ميرزا محمدي) براي رشته هاي عمران و معماري و براساس برنامه زمان بندي زير در دي ماه سال جاري برگزار نمايد. متقاضيان مي توانند جهت ثبت نام حداكثر تا تاريخ ۹۷/۹/۲۴ به واحد آموزش سازمان مراجعه نمايند. جدول زمانبدي و هزينه ثبت نام دوره هاي آمادگي آزمون ورود به حرفه

ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹ق.ظ

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد خبرنگار تخصصی صنعت ساختمان آموزش می‌دهد

هیئت مدیره و تنی چند از اعضای خانه مطبوعات یزد روز پنج شنبه ۲۲ آذر در برنامه دورهمی خود میزبان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد بودند و در گفت و شنود صمیمانه به بازشناسی چالش های صنعت ساختمان و نقش سازمان نظام مهندسی ساختمان در بهبود شرایط ساخت و ساز پرداختند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴ق.ظ

صفحه‌ها

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام