اخبار سازمان

بيانيه سازمان نظام مهندسي ساختمان استان يزد در خصوص وقايع اخير

در چند روز اخير متأسفانه شاهد هجمه هاي ناروا به برخي اعضاي هيئت مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان استان يزد در پاره اي سايتها هستيم كه به نقل از منابع نامشخص با هدف تضعيف مديريت اين سازمان و ايجاد اختلال در روند امور جاري انجام شده است . اين در حالي است كه مجموعه اين شايعه پراكني ها مربوط به برداشت هاي متفاوت هيئت مديرة دورة گذشته اين سازمان و شوراي انتظامي سازمان در زمينه اختلاف يك رأي در انتخاب خزانه دار آن دورة هيئت مديره است .

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱:۲۲ب.ظ

برگزاری کنفرانس خبری در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

هيئت مديره دورة هفتم سازمان نظام مهندسي ساختمان استان يزد با انسجام قوي دروني و حركت به سوي اعتلاي جامعه مهندسي ، نمونة خدمت رساني و برنامه ريزي است .

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱:۱۹ب.ظ

افتتاح مسابقات فوتسال جام بزرگداشت روز مهندسی

دومین دوره مسابقات فوتسال جام بزرگداشت روز مهندسی با حضور 6 تیم از سازمانهای نظام مهندسی و بسیج مهندسین استان در تاریخ 22 بهمن 95 افتتاح گردید . در روز افتتاحیه دو بازی برگزار شد که سازمان نظام مهندسی ساختمان با نتیجه 5 بر 1 بر تیم شرکت ذوب و روی بافق پیروز گردید و سازمان نظام مهندسی کشاورزی با نتیجه 5 بر 4 از سد تیم نظام مهندسی معدن گذشت.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷ب.ظ

برگزاری مسابقات شطرنج سازمان نظام های مهندسی

سومین دوره مسابقات شطرنج جام بزرگداشت دهه مبارک فجر با حضور ورزشکارانی از سازمان های نظام مهندسی استان در محل سازمان نظام مهندسی معدن استان یزد برگزار گردید . این مسابقات با حضور آقای حبیب الله تقی پور رئیس هیئت شطرنج شهرستان یزد افتتاح و به روش سوییس منیجر انجام یافت.

 در نهایت نتایج طبق جدول ذیل بعنوان 5 نفر برتر حاصل گردید و آقای سیدابوالحسن طباطبایی عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد رتبه اول را نصیب خود ساخت. هیئت مدیره سازمانهای نظام مهندسی ضمن تبریک به منتخبین ، از حضور شرکت کنندگان و هیئت محترم شطرنج تقدیر می نماید.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۶ب.ظ

مراسم قرعه کشی دومین دوره مسابقات فوتسال جام بزرگداشت روز مهندسی سال 1395

در تاریخ 14بهمن ماه مراسم قرعه کشی جام بزرگداشت روز مهندسی سال 1395 برگزار و با تشکیل دو گروه سه تیمی از شرکت ذوب و روی ، بسیج مهندسین، نظام مهندسی ساختمان، نظام مهندسی کشاورزی ، مرکز تحقیفات مواد معدنی و نظام مهندسی معدن یزد برنامه زمان بندی بازی ها به شرح جدول ذیل تدوین و ارائه گردید. قابل ذکر است این جام برای دومین بار و با عنوان جام مهندسی بزرگداشت روز مهندسی و بین تیم های سازمانهای نظام مهندسی استان یزد و بسیج مهندسین برگزار می گردد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱:۰۵ب.ظ

پیام تسلیت رئیس سازمان به نمایند مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی

هوالحی

جناب آقای مهندس موسوی نماینده محترم مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی

با سلام

خبر در گذشت برادر گرامی تان مرحوم حاج سیدمحمدعلی موسوی بیوکی موجب تاثر و تألم شدید گردید.

با نهایت تاسف مصیبت وارده را از جانب خود و هیئت مدیره سازمان به حضور جنابعالی و خانواده معزز تسلیت می گویم و برای آن شادروان از درگاه خداوند، رحمت و غفران آرزو دارم.

علیرضا فرشید

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان

استان یزد

ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴ق.ظ

نخستین هم اندیشی متولیان ساخت و ساز در استان یزد

نخستین نشست هم اندیشی مسئولان امورساخت و ساز استان یزد با حضور اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد برگزار شد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰ق.ظ

شروع ثبت نام ترم زمستانی والیبال

باشگاه ورزشی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با همکاری آکادمی والیبال مهندسین، ترم زمستانی آموزش والیبال را برای رده های پایه و پیشرفته برگزار می کند. متقاضیان شرکت در این دوره که در رده های سنی 9 تا 19 سال هستند می توانند برای ثبت نام به محل برگزاری آموزش ها واقع در بلوار شهیدصدوقی، کوچه سپاه، سالن ورزشی دبیرستان محمدطاهری (تلفن 37245742) مراجعه و یا با آقای محفوظی (همراه 09123255474) تماس بگیرند.

زمان کلاس ها عصر روزهای چهارشنبه و صبح هر جمعه اعلام شده است.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴ق.ظ

اطلاعیه تمديد مهلت ثبت‌نام آزمون‌هاي ورود به حرفه اسفند ماه 95

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان، اسفند ماه سال‌جاري مي‌رساند، ثبت‌نام آزمون‌هاي مذكور تا روز چهار‌شنبه مورخ 06/11/95 تمديد گرديده است و داوطلبان مي‌توانند تا پايان وقت اداري روز چهار‌شنبه برای ثبت‌نام اقدام نمايند. لازم بذكر است مهلت زماني تعيين شده به هيچ عنوان قابل تمديد نخواهد بود لذا به كليه داوطلبان عزيز توصيه مي‌گردد در مهلت زماني تعيين شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمايند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۷ب.ظ

دعوت کوهنوردان سازمان های نظام مهندسی ساختمان سراسر کشور برای صعود به شیرکوه یزد

باشگاه ورزشی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد اعلام کرد:

به مناسبت دهه مبارک فجر و همراه با صعود سراسری فدراسیون کوهنوردی جمهوری اسلامی ایران به قله 4075 متری شیرکوه یزد و بازدید از اماکن تاریخی منطقه، صعود سراسری اعضای سازمان های نظام مهندسی ساختمان سراسر کشور نیز، روزهای 13، 14و 15 بهمن ماه به شیرکوه انجام می گیرد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۸:۲۷ق.ظ

صفحه‌ها

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام