اخبار سازمان

پیشنهاد معرفی ویژگی‌های شهر یزد در کتاب‌های درسی دانش آموزان

مهندس ایزدی معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ثبت جهانی یزد نشان داد جامعه جهانی به ارزش این شهر پی برده است گفت: ساختمان‌های ارزشمند شهر یزد در معرض تهدید و تخریب هستند که باید جلوی آن گرفته شود.

به گفته وی شهر یزد یکی از منحصر به فردترین نمونه‌های عینی تمدن ایرانشهری است و ثبت جهانی این شهر در یونسکو یکی از مهم‌ترین افتخاراتی بود که نصیب شهرسازان شد و اقدام یزد در مقیاس خودش منحصر به فرد است.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۳۳ق.ظ

از فرزندان مهندسان عضو سازمان تجلیل می شود

به گزارش روابط عمومی براساس مصوبه جدید هیئت مدیره از فرزندان مهندسان عضو سازمان که در سال تحصیلی گذشته رتبه های برتر را کسب کرده اند تجلیل می شود.

انتشار کتاب خاطره انگیز یاد بود اسامی همراه با عکس فرزندان ممتاز و نیز برگزاری همایش تجلیل از فرزندان ممتاز بخش هایی از این برنامه هاست.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱ق.ظ

تجليل از دانش آموزان و دانشجويان برتر مهندسين

تجليل از دانش آموزان و دانشجويان برتر مهندسين

به استحضار اعضاي محترم سازمان مي رساند طبق روال ساليان گذشته درنظر است از فرزندان دانش آموز و دانشجوي ممتاز اعضاء تجليل به عمل آيد. لذا واجدين شرايط زير ، مي توانند با تكميل و ارسال فرم ذيل حداكثر تا تاريخ جمعه 96/06/10 نسبت به ثبت نام فرزندان خود از طريق سايت سازمان اقدام نمايند.

 

ارسال شده توسط karami در سه شنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹ب.ظ

ابلاغ نامه سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در خصوص عدم تایید استحکام بنای ساختمان های بدون پروانه با هر قید و شرط توسط مهندسین ناظر

معاونت امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با ارسال نامه ای به سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور اعلام کرد: ارائه هرگونه تایید استحکام بنا تخلف انتظامی بوده و مهندس یا کارشناس تاییدکننده مسئول کلیه عواقب و پیامدهای ناشی از چنین تاییدیه ای هستند. همچنین سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها نیز مجاز به تایید این موارد یا برقراری ترتیباتی برای تایید استحکام بنا نمی باشند. عین متن نامه چنین است:

ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۹:۵۶ق.ظ

ابلاغ دستورالعمل اجرایی طرح مشوق های بیمه کارفرمایی در بنگاه های اقتصادی بخش خصوصی و تعاونی

مدیرکل و دبیر کارگروه تخصصی اشتغال استان در نامه ای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد دستورالعمل اجرایی طرح مشوق های بیمه کارفرمایی در بنگاه های اقتصادی بخش خصوصی و تعاونی را که به ضمیمه نامه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال شده است جهت بهره مندی کارفرمایان بنگاه های فعال اقتصادی خصوصی وتعاونی ابلاغ کرد. متن دستورالعمل چنین است:

ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۹:۵۰ق.ظ

پیام تبریک رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد به مناسبت روز خبرنگار

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در پیامی به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار، از زحمات ارزشمند خبرنگاران در حوزه های مختلف به ویژه در زمینه انتشار اخبار درست و کمک به گسترش فرهنگ و آگاهی های فنی تخصصی در این عرصه، تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام مهندس فرشید چنین است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱ق.ظ

برنامه راهبردی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد تهیه و تدوین گردید

به گزارش روابط عمومی سازمان این برنامه به منظور ترسیم چشم انداز آینده، تعیین اهداف کلان و شناخت استراتژی های سازمان، در کارگاه برنامه ریزی استراتژیک و با مشارکت اعضای هیئت مدیره ، مدیران و کارشناسان این سازمان ترسیم شد.

در این کارگاه 40 ساعته ضمن تجزیه و تحلیل شرایط پیرامونی سازمان و مشخص کردن نقاط قوت و ضعف و فرصت ها و تهدیدها، بیانیه چشم انداز سازمان برای سال 1399 با عنوان "توسعه خدمات سازمان بر حداقل 70 درصد واحدهای ساخت و ساز" به تصویب رسید. براساس این گزارش به دنبال تصمیم گیری درباره استراتژی در عمل صورت می پذیرد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۹:۵۲ق.ظ

برنامه های جدید ورزشی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

باشگاه ورزشی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد برای ورزش زیبا و مفرح دارت ثبت نام می کند.

براساس اطلاعیه انجمن دارت این باشگاه ورزش، یاد شده برای تمام گروه های سنی از 5 سال به بالا قابل انجام است. مهندسان و همسران و اعضای خانواده آنان می توانند برای ثبت نام با شماره 37252480 تماس بگیرند.

باشگاه ورزشی سازمان در اطلاعیه دیگری از شروع سانس های استخر شنا همراه با سونا وجکوزی ویژه مهندسان خبر داد

سانس های ویژه آقایان روزهای جمعه و سه شنبه از ساعت 19 تا 20:30 و برای بانوان ساعت 15 تا 16:30 روزهای دوشنبه هر هفته تعیین شده است .

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱:۰۴ب.ظ

حل برخی مشکلات مالیاتی مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

نشست مشترک هئیت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان  استان یزد با مدیرکل و مدیران ستادی امور مالیاتی استان با هدف بحث و بررسی در خصوص هماهنگی مسائل مالیاتی مهندسان عضو سازمان برگزار شد.

در این نشست موضوع رسیدگی به پرونده های مالیاتی مهندسان عضو سازمان صرفاً در گروه های خاص اداره کل امور مالیاتی مطرح شد که مورد موافقت قرار گرفت.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱:۱۰ب.ظ

اطلاعیه تمديد مهلت ثبت‌نام آزمون‌هاي ورود به حرفه مهر ماه ۹۶

 به اطلاع كليه داوطلبان آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی و معماران تجربی، مهر ماه سال‌جاري مي‌رساند، ثبت‌نام آزمون‌هاي مذكور تا روز شنبه مورخ 96/5/14 تمديد گرديده است و داوطلبان مي‌توانند تا پايان وقت اداري روز شنبه برای ثبت‌نام اقدام نمايند. لازم بذكر است مهلت زماني تعيين شده به هيچ عنوان قابل تمديد نخواهد بود لذا به كليه داوطلبان عزيز توصيه مي‌گردد در مهلت زماني تعيين شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمايند.

دفتر مقررات ملي ساختمان

 

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷ب.ظ

صفحه‌ها

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام