اخبار سازمان

مهندس فرشید رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد: سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، در مسیر رشد و اعتلای مهندسی ساختمان گام بر میدارد.

در پی برگزاری اجلاس دو روزه هیات عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در تهران که با حضور رئیس و اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد برگزار شد، مهندس فرشید رئیس این سازمان در گفت و گوی اختصاصی با روابط عمومی، روند برگزاری اجلاس را خوب توصیف کرد و با اشاره به سخنان رئیس خانه ملت در این اجلاس برای مشارکت فعال سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها در احیای بافت های فرسوده، گفت: استان یزد به عنوان مهد معماری اصیل کشور و نیز مرکز این استان به عنوان شهر میراث جهانی می تواند مشارکت فعالی در رونق بخشی ساخت و ساز و بازسازی بافت های فرسوده و تاریخی داشته باشد و از این ط

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶ق.ظ

ارائه و تصویب شیوه نامه اجرایی راهبردهای خط مشی عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

بیست و یکمین اجلاس سازمان نظام مهندسی کشور با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به همراه اعضای هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی استان های کشور در تهران برگزار شد.

رییس مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه این اجلاس از مهندسان ساختمان خواست با مشارکت فعال در احیای بافت‌های فرسوده، زمینه رونق بخش ساختمان را فراهم کنند.‌

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱:۲۹ب.ظ

وزیر راه و شهرسازی: خواست ما این بود که دو منفعت (ناظر و بازرس) از یکدیگر جدا شود

وزیر راه وشهرسازی با اشاره به تعارض منافع بازرسان و ناظران ساختمانی، وضعیت ساختمان سازی در تهران را جنگل ساختمانی خواند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸ق.ظ

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در اجلاس بیست و یکم : سازمان نظام مهندسی یک سرمایه ملی است

فرج الله رجبی در بیست و یکمین اجلاس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در وصف این سازمان گفت: سازمان نظام مهندسی یک سرمایه ملی است.

بیست و یکمین اجلاس سازمان نظام مهندسی کشور با حضور دکتر علی لاریجانی؛ رئیس مجلس شورای اسلامی، عباس آخوندی؛ وزیر راه و شهرسازی، مهندس علی اکبر ترکان؛ مشاوررئیس جمهور در امور هماهنگی نوسازی در بافت فرسوده،  فرج الله رجبی؛ رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به همراه اعضای هیات مدیره استان های سازمان نظام مهندسی کشور در تهران در حال برگزاری است.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴ق.ظ

نشست هیأت عمومی گروه معماری با موضوع اجلاس بیست و یکم شورای مرکزی برگزار شد

در ابتدای نشست، دکتر طاهره نصر، رئیس گروه تخصصی معماری شورای مرکزی،از اعضای حاضر در جلسه درخواست کرد تا مسائل و دغدغه های استان خود برای انعکاس در قطعنامه اجلاس بیست و یکم را مطرح کنند.

 تبصره 2 ماده 12، شیوه نامه ابلاغی وزارت راه و شهرسازی، شرح و قیمت گذاری خدمات مهندسی معماری، وحدت رویه و طرح سوالاتی در جهت رفع ابهامات از جمله مواردی بود که دراین جلسه مطرح شد.

در ادامه نشست «طاهره نصر» به توضیح عملکرد گروه تخصصی معماری در سال گذشته پرداخت که محورهای آن به شرح زیر است:

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱ق.ظ

برگزاری اجلاس هیأت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با حضور هیئت مدیره استان یزد

بیست و یکمین اجلاس هیئت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، رئیس و اعضای شورای مرکزی و اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان های سراسر کشور از روز گذشته در تهران برگزار شد.

در این اجلاس که مهندس فرشید رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد به اتفاق اعضای هیئت مدیره، رئیس شورای انتظامی و بازرسان سازمان حضور داشتند سخنرانان درباره مهمترین مسائل و موضوعات مربوط به حوزه فعالیت سازمان به ایراد سخن پرداختند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶ق.ظ

ثبت نام سمینار آموزشی زلزله و تاسیسات مکانیکی

برگزاري سمينار طراحي و نظارت تأسيسات مكانيكي براساس وقوع زلزله

همانطور كه مستحضريد ايران يكي از كشورهاي زلزله خيز دنياست. اهميت كار صحيح و سرويس دهي شريان هاي حياتي در قبل، حين و بعد از وقوع زلزله كه بيشتر آن ها مرتبط با تأسيسات مكانيكي هستند بسيار ضروري و كاربردي
مي باشد. اين در حالي است كه جاي خالي اين موضوع در مباحث مقررات ملي مرتبط با رشته تأسيسات مكانيكي كاملاً مشهود است .

ارسال شده توسط yavari در یکشنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶ق.ظ

آغاز ثبت نام نامزدهای عضویت در هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان

به گزارش روابط عمومی سازمان به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان یزد ثبت نام از نامزدهای عضویت در هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان از روز چهارشنبه ششم تیرماه آغاز و تا بیستم تیرماه 97 ادامه دارد.

براساس این گزارش داوطلبان عضویت در هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان می توانند در این مدت از ساعت 8 الی 12 بجز روزهای تعطیل به دبیرخانه هیئت اجرایی انتخابات واقع در یزد، خیابان مسکن، چهار راه مسکن، خیابان شهید اشترزاده، کوچه ششم ، پلاک 17 مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 36296630 تماس بگیرند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, ۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱:۰۳ب.ظ

تقدیر از عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد به عنوان مدیر برتر در زمینه انرژی

در دوازدهمین همایش بین المللی انرژی که توسط کمیته ملی انرژی ایران و با همکاری شورای جهانی انرژی، با حضور وزرای نیرو و نفت، مسئولان بلندپایه کشور و جمعی از مدیران ارشد شورای جهانی انرژی از جمله دبیرکل شورای انرژی و دبیر کل منشور جهانی انرژی در روز ٣٠خرداد امسال در پژوهشگاه نیرو در تهران، برگزار شد، از سوی انجمن علمی مدیریت مصرف انرژی ایران ونیز کمیته ملی انرژی ایران، از دکتر ابوالفضل اسدی عضو هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد و عضو کمیسیون انرژی، استاندارد مصالح و محیط زیست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور تقدیر شد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, ۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵ب.ظ

قابل توجه شركت كنندگان در همايش نظارت كارگاهي

بدينوسيله به اطلاع اعضاي محترم سازمان كه در دومين همايش ملي نظارت كارگاهي كه طي روزهاي 24 و 25 ارديبهشت ماه برگزار گرديد شركت نموده اند مي رساند ، براساس اعلام دفتر امور مقررات ملي و كنترل ساختمان وزارت راه وشهرسازي ، ارائه گواهينامه مربوط به ارتقاء پايه ، منوط به شركت در يك دوره  آموزشي به مدت 4 ساعت مي باشد. بدين منظور و براساس هماهنگي هاي  به عمل آمده مقرر گرديد دوره  مذكور در روز پنجشنبه مورخ 97/04/14 از ساعت 16 الي 20 در محل دانشگاه آزاد اسلامي يزد- ساختمان دكتر سلطاني-طبقه سوم- سالن اجتماعات برگزار گردد.

ارسال شده توسط karami در سه شنبه, ۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶ق.ظ

صفحه‌ها

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام