اخبار سازمان

فراخوان اعلام نظر درخصوص دستورالعمل نحوه كنترل صلاحيت وظرفيت دفاتر مهندسي

ضمن تقدير و تشكر از مسئولان محترم دفاترمهندسي كه در جلسه هم انديشي مورخ 96/03/30 شركت نمودند ، به استحضار مي رساند كه پيرو برگزاري جلسه مذكور و پس از بحث و تبادل نظر درخصوص نحوه كنترل صلاحيت و ظرفيت دفاترمهندسي ، مقررگرديد طي فراخواني ، نظرات اصلاحي دراين زمينه دريافت و پس از جمع بندي، تصميم گيري لازم به عمل آيد.

ارسال شده توسط karami در پنجشنبه, ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳ق.ظ

برگزاری نشست هم اندیشی مسئولان دفاتر مهندسی استان یزد

به دعوت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، مسئولان دفاتر مهندسی روز سی ام خرداد گرد هم آمدند تا به اتفاق رئیس و تنی چند از اعضای هیئت مدیره  سازمان به بحث و بررسی مسائل حوزه عملکرد شان بپردازند.

در این نشست ضرورت توجه ویژه دفاتر مهندسی به رعایت مقررات و دستورالعمل ها و دقت نظر در طراحی ها همراه با سرعت عمل در پاسخگویی به مراجعان و انجام در خواست های آنان مورد تاکید قرار گرفت.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳ق.ظ

توجه ویژه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد به مناسب‌سازی فضاهای مسکونی و شهری برای افراد ناتوان و کم‌توان

در دیدار مدیرکل دفترفنی، حمل و نقل و ترافیک استانداری یزد و مدیرکل سازمان بهزیستی با رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چگونگی رفع محدودیت‌های تردد افراد معلول و سالمند در معابر و ساختمان‌های عمومی و اماکن مسکونی مورد بررسی قرار گرفت.

در آغاز این نشست مهندس فرشید رئیس سازمان با اشاره به احراز رتبه دوم کشوری این سازمان در تامین دسترسی ارباب رجوع کم‌توان، اظهار داشت: تذکرات لازم به مهندسان در هنگام طراحی نقشه‌، برای در نظر گرفتن امکانات  تردد معلولان و جانبازان داده شده و این مهم در بررسی‌ نقشه‌ها بصورت روز افزون در مرکز توجه واحد خدمات مهندسی خواهد بود.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۵۳ب.ظ

نشست هیئت‌مدیره سازمان با اعضای منتخب دورۀ پنجم شورای اسلامی یزد

در اولین نشست مشترک هیئت‌مدیره سازمان نظام سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با اعضای منتخب دورۀ پنجم شورای اسلامی شهر یزد، روند ساخت و ساز در استان و نحوه همکاری طرفین برای قانونمندتر شدن این روند مورد بررسی قرار گرفت.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۵۰ب.ظ

تبریک رئیس سازمان به عضو شورای مرکزی

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در پیامی احراز رتبه برتر کشوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت را به دکتر جواهری رئیس این دانشگاه و عضو شورای مرکزی سازمان تبریک گفت.

وی در این پیام با اشاره به توجه ویژه این دانشگاه به امور پژوهشی و توسعه واحدهای فناور در امور ساختمان و مصالح نوین ساختمانی، ابراز امیدواری کرد: با توسعه همکاری بین دانشگاه و صنعت ساختمان، ارتباط هرچه قوی‌تر بین علم و عمل در جهت بهبود ساختار جامعه و تحقق اقتصاد مقاومتی فراهم گردد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۴۵ب.ظ

اعلام شرایط ویژه برای مهندسان در جهت عدم ارائه اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال 95

در نشست توجیهی مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد چگونگی تکمیل اظهارنامه عملکرد سال 95 آنان تشریح و آموزش های لازم ارائه شد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۴۰ب.ظ

معرفی مراکز ارائه خدمات مالياتی ويژه اعضای محترم سازمان

با عنايت به درخواست تعدادي از اعضاي محترم سازمان و به منظور جلوگيري از بروز مشكلات احتمالي درخصوص انجام تكاليف مقرر قانوني اعضاء از قبيل ثبت نام جهت اخذ شماره اقتصادي، ارائه اظهارنامه عملكرد ساليانه و ... سازمان نظامم مهندسي ساختمان استان يزد ضمن دعوت از شركت ها و مؤسسات حرفه اي جهت انجام تكاليف مزبور مهندسين و ارائه آموزش هاي لازم در اين خصوص بدينوسيله به اطلاع كليه اعضاي داراي پروانه اشتغال به كار مي رساند در صورت نياز به خدمات مربوطه و بنا به درخواست خود مي توانند به دفاتر و موسسات زير مراجعه نمايند.

ارسال شده توسط karami در شنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۰۸ب.ظ

اعلام نتايج آزمون‌هاي ورود به حرفه اسفند ماه ۱۳۹۵

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان نتایج آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان (اسفند ماه ۹۵) را اعلام کرد. متن اطلاعیه چنین است:

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷ب.ظ

جلسه هم انديشي مسئولان دفاترمهندسي

ضمن آرزوي قبولي طاعات وعبادات در ماه مبارك رمضان ، به اطلاع كليه مسئولان محترم دفاترمهندسي مي رساند كه به منظور استماع نظرات و پيشنهادهاي سازنده و بررسي مشكلات موجود ، جلسه هم انديشي مسئولان دفاترمهندسي و مسئولين سازمان برگزار مي شود كه بدينوسيله دعوت به عمل مي آيد شخصاً در جلسه شركت فرمائيد.

زمان : سه شنبه مورخ 30/3/96 ساعت 17:30

مكان : صفائيه – سالن كنفرانس مجتمع راه و ما

دستور كار :

ارسال شده توسط karami در پنجشنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۷:۲۶ق.ظ

جلسه هم انديشي مسئولان دفاترمهندسي

ضمن آرزوي قبولي طاعات وعبادات در ماه مبارك رمضان ، به اطلاع كليه مسئولان محترم دفاترمهندسي مي رساند كه به منظور استماع نظرات و پيشنهادهاي سازنده و بررسي مشكلات موجود ، جلسه هم انديشي مسئولان دفاترمهندسي و مسئولين سازمان برگزار مي شود كه بدينوسيله دعوت به عمل مي آيد شخصاً در جلسه شركت فرمائيد.
زمان : سه شنبه مورخ 30/3/96 ساعت 17:30
مكان : صفائيه – سالن كنفرانس مجتمع راه و ما
دستور كار :
1-    جمع بندي نظرات ارسال شده در خصوص دستورالعمل كنترل صلاحيت و ظرفيت دفاترمهندسي

2-    انتخاب نمايندگان دفاترمهندسي

ارسال شده توسط tajamolian در چهارشنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۱۶ب.ظ

صفحه‌ها

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام