اخبار سازمان

نتایج آراء الکترونیکی هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

نتایج آراء الکترونیکی هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

نتایج آرا

توضیح  اینکه دراین دوره ازانتخابات کاندیدی در رشته های شهرسازی (گروه معماری و شهرسازی) و ترافیک ( گروه عمران ) وجود نداشت  لذا براساس آراء مأخوذه نفر سوم رشته معماری بعنوان جایگزین رشته شهرسازی ( نفر سوم گروه معماری و شهرسازی ) و همچنین بین نفر دوم نقشه برداری و نفر پنجم رشته عمران هرکدام رأی بیشتری اخذ کرده اند (نفردوم نقشه برداری) بعنوان نفرششم گروه عمران و جایگزین رشته ترافیک ، معرفی گردیده اند

ارسال شده توسط ravabet_omumi در شنبه, ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۹:۲۴ق.ظ

برگزاری انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

انتخابات هشتمین دوره هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد از ساعت 9 صبح امروز در 7 حوزه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، این انتخابات علاوه بر مرکز استان در ادارات راه و شهرسازی شهرستان های اردکان، میبد، ابرکوه، تفت، مهریز و بافق در حال برگزاری است و در یزد، شعبه مرکزی اخذ رای در محل ساختمان شماره 2 اداره کل راه و شهرسازی مستقر شده است.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱:۱۰ب.ظ

نظرخواهی در مورد ویرایش جدید مبحث 11 مقررات ملی

شورای تدوین مقررات ملی در اطلاعیه ای اعلام کرد: کمیته تخصصی مبحث یازدهم مقررات ملی ساختمان (طرح و اجرای صنعتی ساختمان ها)، پس از برگزاری جلسات متعدد کارشناسی و دریافت نظرات و بازخوردها در خصوص ویرایش موجود مبحث مذکور، اقدام به تهیه پیش نویس غیرقابل استناد ویرایش سوم مبحث یازدهم نموده است. نسخه ای از پیش نویس فوق الذکر در وب سایت دفتر تدوین مقررات ملی ساختمان به آدرسwww.nbri.ir   برای نظرخواهی قرار داده شده است. در این اطلاعیه از مهندسان عضو سازمان درخواست شده نظرات خود را حداکثر تا تاریخ 97/8/20 ارسال نمایند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۹:۵۲ق.ظ

فهرست نهایی اسامی کاندیداهای انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد منتشر شد

هیئت اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد فهرست نهایی کاندیداهای هشتمین دوره هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد را اعلام کرد. متن اطلاعیه چنین است:

به اطلاع کلیه اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد می رساند انتخابات هشتمین دوره هیئت مدیره سازمان، از ساعت 9 الی 17 روز پنج شنبه 12 مهرماه 97 در سطح استان برگزار می گردد. بدیهی است حضور با شکوه اعضا در انتخابات، تبلور مشارکت همه جانبه مهندسین در عمران و آبادانی استان خواهد بود.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در شنبه, ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۹:۰۸ق.ظ

شهردار یزد تعاملات سازمان نظام مهندسی ساختمان با شهرداری را خوب و رو به گسترش توصیف کرد

دکتر جمالی نژاد شهردار یزد در مصاحبه با روابط عمومی سازمان نظام مهندسی، این سازمان را به عنوان بزرگترین سازمان مردم نهاد و فنی-تخصصی توصیف کرد که در بحث ساخت و ساز، می تواند به عنوان یک بازوی قوی، شهرداری را در مسیر اجرای سیاست های معماری و شهرسازی خود یاری دهد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳ق.ظ

در یزد 48 محله، هدف طرح بازآفرینی شهری شناخته شدند

به گفته معاون هماهنگي امور عمراني استاندار يزد، از اسفندماه سال گذشته موضوع بازآفريني شهري به عنوان يكي از سياست هاي كلان دولت مطرح شده و يزد از بهترين استان هايي است كه مي تواند بر مبناي تعريف واقعي از بازآفريني شهري در اين زمينه به فعاليت بپردازد.

مهندس صادقيان با اشاره به تأکید رئیس‌جمهوری بر محله سازي و احداث مسكن اميد در دل مناطق مربوط به اين طرح ادامه داد: از 90 محله شهرستان يزد، طبق آئین‌نامه و بخش‌نامه‌های موردنظر 48 محله می‌توانند هدف بازآفريني شهري قرار گيرند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶ق.ظ

اطلاعیه اعلام نتايج آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان رشته معماري (طراحي) اردیبهشت ۹۷

پیرو اعلام نتايج آزمون‌های تستی ورود به حرفه مهندسان اردیبهشت‌ماه۹۷، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند نتيجه آزمون‌ رشته معماري (طراحي) روز سه‌شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۰ در سامانه آزمون‌ها درج خواهد شد. کلیه داوطلبان عزیز مي‌توانند پس از مطالعه دستورالعمل اعلام نتايج آزمون‌هاي مذكور نسبت به مشاهده كارنامه خود اقدام نمايند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹ق.ظ

اعلام نتایج بررسی اعتراضات آزمون ورود به حرفه مهندسی اردیبهشت ۹۷

بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت‌کنندگان محترم آزمون‌های تستی اردیبهشت‌ماه ۹۷ می‌رساند نتایج قطعی بازنگری در پاسخنامه آزمون‌های موصوف در روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۶/۱۸ در کارنامه کلیه داوطلبان درج گردید. از این‌رو کلیه شرکت‌کنندگان محترم می‌توانند ضمن مراجعه به سامانه آزمون‌ها سایت دفتر مقررات ملّی و کنترل ساختماناز نتایج قطعی آزمون خود مطلع شوند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷ق.ظ

گرامیداشت روز نقشه بردار در پیام رئیس سازمان

به مناسبت روز نقشه بردار پیامی به این شرح از سوی رئیس سازمان انتشار یافت:

به نام او که نقشه کائنات در دست اوست

فرارسیدن سالگرد تولد منجم، فیلسوف، ریاضیدان و اندیشمند فرزانه ایرانی ابوریحان بیرونی که به حق به نام روز تخصصی نقشه برداری تعیین و اعلام گردیده به حضور تمامی اعضای سازمان به ویژه مهندسان گرانقدر نقشه برداری تبریک عرض می کنم.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱:۳۷ب.ظ

الزام نصب لوله جانشين كنتور از سوي شركت ملي گاز

نظر به نامه شركت ملي گاز مبني بر الزام نصب لوله جانشين كنتور در راستاي افزايش كيفيت لوله كشي داخلي اماكن و سهولت در كنترل تراز بودن حمل كنتور در زمان اجراي كار و كاهش خطرات احتمالي و همچنين امكان استفاده از اتصالات تست شده با فشار استاندارد درزمان نصب كنتور، مقتضي است براساس بندهاي 17-4-2-3 و 17-5-2-1 مقررات ملي ساختمان، نسبت به كنترل نصب لوله جانشين كنتور در كليه كنتورها با اتصال رزوه اي از سايز G2.5 الي G25 بر اساس جدول پيوستي اقدامات لازم صورت پذيرد.

 

ارسال شده توسط karami در سه شنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰ق.ظ

صفحه‌ها

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام