معرفی مدیران و رابطان دفاتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شهرستان ها

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ کد خبر: YN1225 لینک ثابت خبر

به گزارش روابط عمومی، مدیران و رابطان دفاتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شهرستان های استان یزد معرفی و مشغول به کار شدند.

در مراسم معارفه ای که به این منظور در جمع اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار شد مدیران دفاتر نمایندگی سازمان در شهرستان های اردکان و میبد و رابطان دفاتر نمایندگی در شهرستان های مهریز، تفت ، بافق و ابرکوه که از طرف هیئت مدیره سازمان انتخاب و احکام آنان به امضای رئیس سازمان رسیده است معرفی شدند.

مهندس فرشید در این مراسم با تبریک آغاز هفته وحدت به تشریح نظام نامه جدید نحوه تشکیل و اداره دفاتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها پرداخت و گفت: از این پس در دفاتر نمایندگی تا زمانی که تعداد اعضای دارای پروانه اشتغال  آنان به یکصد نفر نرسیده یک نفر به عنوان "مدیر دفتر" نمایندگی فعالیت می کند و چنانچه این تعداد کمتر از 50 نفر باشد در آن دفتر نمایندگی یک نفر به عنوان "رابط" در راس امور قرار می گیرد.

در ادامه جلسه اعضای هیئت مدیره، مدیران و رابطان دفاتر نمایندگی به رایزنی درباره نحوه ی اداره دفاتر براساس نظام نامه جدید پرداختند.

گفتنی است در نظام نامه جدید، مواردی چون نحوه تاسیس دفاتر نمایندگی و ساختار آن ها و نیز وظایف و اختیارات دفتر و امور اداری و مالی آن مصوب شورای مرکزی سازمان تعریف و ابلاغ شده است.

براساس این گزارش آقایان مهندس کمالی مدیر دفتر نمایندگی اردکان، مهندس صباغی مدیر دفتر نمایندگی میبد، مهندس سید مجیب طباطبایی رابط دفتر نمایندگی تفت، مهندس سید علی اصغر طباطبایی رابط دفتر نمایندگی مهریز، مهندس فلاح زاده رابط دفتر نمایندگی ابرکوه و مهندس سیدعبدالناصر حسینی به عنوان رابط دفتر نمایندگی بافق منصوب شدند.

معرفی مدیران و رابطان دفاتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شهرستان ها
بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۴ق.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام