قانون، فصل الخطاب آرای صادره در شورای انتظامی سازمان

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ کد خبر: YN1227 لینک ثابت خبر

اعضای جدید شورای انتظامی سازمان نظام مهندسی ساختمان  استان یزد منصوب و مشغول به کار شدند.

به گزارش روابط عمومی، در مراسم معارفه اعضای جدید شورای انتظامی سازمان که با حضور اعضای هیئت مدیره برگزار شد، آقای مهندس فرشید رئیس سازمان ضمن خیرمقدم ابراز امیدواری کرد این شورا با دقت نظر و سرعت عمل همراه با صحت رسیدگی ها بتواند در جهت کنترل و انتظام بخشیدن به امور مهندسان گام های موثری بردارد. ناطق از اعضای شورای انتظامی خواست با رأفت اسلامی و ضمن راهنمایی مهندسین به ویژه در زمینه گزارش نویسی، در زمان صدور رأی  تنها قانون را فصل الخطاب قرار دهند. وی با تقدیر از عملکرد دوره قبلی این شورا، احکام اعضای جدید را که به امضای دکتر ترکان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور رسیده است به آنان اعطا کرد.

جلسه  با بحث و بررسی مسئولیت های حوزه فعالیت شورای انتظامی سازمان ادامه یافت.

اسامی اعضای جدید شورای انتظامی به این شرح است:

آقایان مهندس عباسعلی فریمانی، مهندس غلامحسین نظری نژاد، مهندس سیدمحمدرضا میرآتشی و مهندس مرتضی عبدالرضازاده. همچنین آقای احمد غفوری عضو حقوقدان شورا و معرفی شده از سوی اداره کل دادگستری استان یزد است.

گفتنی است اعضای شورای انتظامی سازمان را هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان  انتخاب و احکام آنان توسط بالاترین مقام سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور صادر می شود.

قانون، فصل الخطاب آرای صادره در شورای انتظامی سازمانقانون، فصل الخطاب آرای صادره در شورای انتظامی سازمانقانون، فصل الخطاب آرای صادره در شورای انتظامی سازمان
بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۲ق.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام