تبریک رئیس سازمان به عضو شورای مرکزی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ کد خبر: YN1437 لینک ثابت خبر

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در پیامی احراز رتبه برتر کشوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت را به دکتر جواهری رئیس این دانشگاه و عضو شورای مرکزی سازمان تبریک گفت.

وی در این پیام با اشاره به توجه ویژه این دانشگاه به امور پژوهشی و توسعه واحدهای فناور در امور ساختمان و مصالح نوین ساختمانی، ابراز امیدواری کرد: با توسعه همکاری بین دانشگاه و صنعت ساختمان، ارتباط هرچه قوی‌تر بین علم و عمل در جهت بهبود ساختار جامعه و تحقق اقتصاد مقاومتی فراهم گردد.

در همین ارتباط دکتر محمدرضا جواهر نایب‌ رئیس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در گفتگو با واحد روابط عمومی سازمان روند انتخاب این دانشگاه در جشنواره سراسری فرهیختگان به عنوان رتبه برتر در میان 450 واحد دانشگاهی سطح کشور را تشریح کرد و گفت: این موفقیت در پی تاسیس و توسعه واحدهای فناور، گسترش شرکت‌های دانش بنیان و تقویت باشگاه پژوهشگران و توجه ویژه به درآمدزایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت در ابعاد فنی و عمرانی با بکارگیری دانشجویان و استفاده از ابتکارات آنان کسب شده است. دکتر جواهری که خود نیز در سال 1390 به عنوان رئیس برتر در میان دانشگاه‌های آزاد اسلامی سراسر کشور برگزیده شده است، آمادگی این واحد دانشگاهی را برای همکاری با سازمان در عرصه‌های مرتبط با امور ساخت و ساز اعلام کرد.

بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۴۵ب.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام