برگزاری دوره آموزشی راهکارهای اجرائی بهینه سازی انرژی با رویکردی برمبحث19

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ کد خبر: YN1448 لینک ثابت خبر

یک دوره آموزشی دو روزه با عنوان راهکارهای اجرائی بهینه سازی انرژی با رویکردی برمبحث19 به دعوت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد و با برنامه ریزی واحد آموزش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان در بخش اول این دوره که برای مهندسان دارای پروانه اشتغال كليه ي رشته های هفتگانه ساختمان در دانشکده فنی مهندسی دانشگاه یزد برگزار شد، دکترکاری عضو هیأت علمی مرکزتحقیقات راه، مسکن و شهرسازي درباره نکات اجرائی و مبانی عایقکاری براساس مبحث 19  مقررات ملی ساختمان سخن گفت.

 مهندس مظفریان مدرس و مشاور صنعت و ساختمان و عضو هیئت مدیره انجمن علمی مدیریت مصرف انرژی ایران نیز مهندسان شرکت کننده در دوره را با راهکارهای اجرائی بهینه سازی انرژی درساختمان آشنا کرد و از مبانی و اصول مدیریت انرژی با استناد به مبحث19 مقررات ملی مطالبی بیان داشت.

شرکت کنندگان در این دوره آموزشی روزهای 27 و 28 تیر ماه نیز بخش دوم دوره را با حضور دکتر شجاع مدرس دانشگاه و مشاور سازمان و مهندس طاهری اصل مدرس و مشاور صنعت و ساختمان  و عضو هیأت مدیره انجمن علمی مدیریت مصرف انرژی ایران، برای آشنایی با جزئیات اجرائی عایقکاری پوسته خارجی ساختمان و ممیزی، بازرسی وبرچسب انرژی درساختمان طی خواهند کرد و در پایان دوره به دریافت گواهی نامه از انجمن علمی مدیریت مصرف انرژی ایران نائل خواهند شد.

برگزاری دوره آموزشی راهکارهای اجرائی بهینه سازی انرژی با رویکردی برمبحث19
بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۶ - ۸:۳۸ق.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام