برگزاری کلاس های آموزشی آمادگی آزمون ورود به حرفه در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ کد خبر: YN1543 لینک ثابت خبر

یک دوره کلاس آموزشی 3 روزه ویژه مهندسان معمار به دعوت واحد آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در محل دانشکده فنی شهید صدوقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان در این دوره مهندس اسماعیلی کارشناس ارشد معماری که به دعوت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به یزد آمده است ضمن ارائه آموزش های مربوط به معماری (طراحی) به سوالات و ابهامات مهندسان پاسخ گفت.

مهندس فرشید رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در بازدید از این دوره آموزشی ضمن تشکر از مدرس دوره، ابراز امیدواری کرد مهندسان جوان با کسب آمادگی کافی در آزمون ورود به حرفه که مهر ماه سال جاری به صورت متمرکز برگزار می شود، رتبه های ممتاز کسب کنند. به گفته وی این دوره ها در راستای سیاست های هیئت مدیره به صورت رایگان و با استفاده از مجرب ترین اساتید کشور در رشته های مختلف برگزار می شود و هدف از آن بالابردن توانمندی فنی- مهندسی و به روزرسانی دانش مهندسان در رشته های هفتگانه است

مهندس فرشید همچنین از مهندسان متقاضی شرکت در آزمون ورود به حرفه خواست با توجه به حساسیت و پیچیدگی سوالات این آزمون ها صرفاً از کلاس های آموزشی مورد تایید سازمان استفاده کنند. وی افزود: سازمان در نظر دارد در زمان باقیمانده تا برگزاری آزمون ورود به حرفه کلاس های آموزشی دیگری برای سایر رشته ها به نسبت تعداد متقاضیان به صورت رایگان برگزار نماید.

گفتنی است کلاس آموزشی 2روزه دیگری نیز برای مهندسان رشته برق داوطلب شرکت در آزمون ورود به حرفه در محل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد برگزار گردید و آقای دکتر ایمان سریری مدرس دوره آموزش های لازم را ارائه کرد.

در این دوره ها حدود 50 نفر از مهندسان عضو شرکت کردند.

برگزاری کلاس های آموزشی آمادگی آزمون ورود به حرفه در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد
بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۳۰ق.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام