برگزاری ششمین کنفرانس بین المللی مصالح و سازه های نوین در مهندسی عمران روزهای نوزده و بیست مهر در یزد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ کد خبر: YN1561 لینک ثابت خبر

با حمایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، ششمین کنفرانس بین المللی مصالح و سازه های نوین در مهندسی عمران روزهای نوزدهم و بیستم مهرماه در استان یزد برگزار می شود. در این کنفرانس متخصصانی از سراسر کشور و نیز دانشگاه های کشورهای استرالیا، آمریکا و انگلستان حضور و سخنرانی خواهند داشت.

مهندس فرشید رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در این باره در یک مصاحبه گفت: در جهت تحکیم همکاری های علمی و تخصصی سازمان و جامعه دانشگاهی، این کنفرانس بین المللی به میزبانی دانشگاه یزد و همکاری فعال سازمان برگزار می شود و محورهایی چون مصالح نوین در مهندسی عمران، بهسازی و مقاوم سازی سیستم های کنترل لرزه ای، مصالح و فناوری های سازگار با محیط زیست، فناوری های نوین ساخت، بهینه سازی و سبک سازی سازه ها، روش های عددی و محاسباتی در مهندسی عمران و ژئوتکنیک و راهسازی در آن به بحث و بررسی گذاشته می شود. وی افزود: به دنبال ثبت جهانی یزد و توجه خاص به معماری اصیل منطقه، این کنفرانس مهمترین محور کاری خود را بر مبنای روش های نوین اجرای سازه های سنتی و بومی قرار داده است.

دکتر مرشد عضو کمیسیون تخصصی عمران سازمان و رئیس دانشکده عمران دانشگاه یزد نیز که مدیریت برگزاری این کنفرانس را عهده دار است، از دریافت 250 مقاله حول محورهای کنفرانس خبر داد و افزود: از این تعداد 180 مقاله توسط داوران کنفرانس برای ارائه انتخاب شده که 120 مورد آنها به صورت پوستر است و بقیه در نشست های 2 روزه کنفرانس به صورت شفاهی ارائه می شود.

به گفته وی در ادامه این کنفرانس 8 کارگاه آموزشی نیز با مدیریت متخصصان داخلی و خارجی با تکیه بر بهسازی لرزه ای برگزار می شود که 300 نفر مهندسان و استادان و دانشجویان در آن ها شرکت خواهند داشت.

براساس هماهنگی های انجام شده، شرکت در این کنفرانس برای مهندسان عضو سازمان امتیاز آموزشی دربر دارد.

برگزاری ششمین کنفرانس بین المللی مصالح و سازه های نوین در مهندسی عمران روزهای نوزده و بیست مهر در یزد
بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰ق.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام