تقدیر از تیم والیبال سازمان

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ کد خبر: YN1652 لینک ثابت خبر

در مراسمی از اعضای تیم والیبال عضو باشگاه ورزشی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان در این مراسم که در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد مهندس فرشید ورزش را ضرورتی اساسی برای سلامت جسم و روان جامعه مهندسی توصیف کرد و تاسیس باشگاه ورزشی را ابتکار عمل موفق این سازمان در سطح کشور دانست که برخی استان های دیگر با الگوبرداری از آن در جهت ترویج ورزش همت گمارده اند.

در ادامه جلسه آقای شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با تقدیر از فعالیت های باشگاه ورزشی سازمان و تبریک درخشش تیم های این باشگاه در مسابقات کشوری و استانی، آمادگی اداره کل ورزش و جوانان را برای تخصیص زمین مناسب جهت احداث ساختمان اصلی باشگاه و مجموعه های ورزشی مورد نیاز آن اعلام کرد. در این جلسه مهندس سعیدنامه مدیر باشگاه ورزشی سازمان که خود از ورزشکاران پیشکسوت و دارای مدال های افتخار کشوری و بین المللی است، به تشریح برنامه های این باشگاه پرداخت و موفقیت تیم والیبال مهندسان این سازمان را در کسب جایگاه نخست مسابقات والیبال نوجوانان شهرستان یزد توسط فرزندان مهندسین عضو مدرسه والیبال باشگاه ورزشی سازمان و نیز موفقیت تیم کوهنوردی این سازمان در برنامه های صعود ارتفاعات داخل و خارج کشور را نمونه هایی از این توفیقات برشمرد.

در ادامه مراسم لوح تقدیر و هدایایی به مسئولان و اعضای تیم های والیبال یاد شده و سرپرست هیئت کوهنوردی باشگاه سازمان اهدا شد.

تقدیر از تیم والیبال سازمانتقدیر از تیم والیبال سازمانتقدیر از تیم والیبال سازمان
بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در شنبه, ۲ دی ۱۳۹۶ - ۱:۵۷ب.ظ

دسترسی های سریع



یزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام