اخبار سازمان

اختصاص ۲۱۸ میلیون تومان یارانه به برنامه های آموزشی سازمان

مدیر آموزش ، برنامه ريزي و سيستم هاي سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد از برگزاری ۷۵ دوره آموزشی از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه خبر داد و گفت: برای جبران هزینه برگزاری این دوره ها ، ۲۱۸ میلیون تومان یارانه از سوی سازمان تعلق گرفته است.

ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در جمعه, 01/17/2020 - 18:12

رویکرد کمیسیون معماری؛ بازیابی جایگاه معمار و معماری در صنعت ساختمان

رئیس کمیسیون تخصصی معماری گفت: سال هاست که به دلیل نبود سیستم مدیریتی و نظارتی کارآمد، مهندسان معمار مجال نقش آفرینی مؤثر در شکل گیری شهر و معماری را نیافته اند.
الهام اسماعیلی در گفتگو با روابط عمومی سازمان، یکی از مشکلات حوزه شهر و معماری در یزد را دو نقشه ای بودن اغلب ساخت و سازها دانست و افزود: این روند ساخت و ساز که متأسفانه تا همین چندی قبل بین مسئولان، مردم و مهندسان پذیرفته شده بود، کنترل و نظارت بر اجرای قوانین شهری و مقررات ملی ساختمان را با مشکل مواجه کرده است.

ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در جمعه, 01/17/2020 - 17:36

نیاز سازمان به ارائه خدمات مشاوره خبرگی

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد نسبت به ایجاد گروهی متشکل از مهندسین با تجربه در حوزه های تخصصی جهت ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات اعضای سازمان ابراز خوشحالی کرد و افزود: این اتفاق شایسته را می توان "خبرگی در خدمات مهندسی" خواند که منجر به انتقال تجربه به نسل های جدید و متقاضی شده و قابلیت آنان در ارائه خدمات را ارتقاء می بخشد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در جمعه, 01/17/2020 - 17:22

انتخاب اعضای جدید شورای انتظامی سازمان

در پنجاه و ششمین جلسه هیئت مدیره سازمان ، اعضای جدید شورای انتظامی انتخاب شدند.
 به گزارش روابط عمومی سازمان ، در ابتدای این جلسه که چهارشنبه ۲۵ دی‌ماه ۹۸ برگزار شد ، رئیس سازمان ضمن تسلیت ایام فاطمیه (س)و نیز شهادت جمعی از هموطنانمان در حادثه هوایی پرواز تهران -کیف و ابراز همدردی با حادثه دیدگان سیل اخیر در استان های جنوبی کشور ،گزارشی از برنامه‌های هفته گذشته سازمان ارائه نمود .

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, 01/15/2020 - 21:44

بازديدپروژه هاي ساختمانی (5)

بدینوسیله به اطلاع می رساند که به منظور ارتقاء سطح دانش و آگاهی اعضاء و آشنایی عملی با نحوه ارائه خدمات مهندسی، بازديد از پروژه های ساختمانی برنامه ریزی گرديده است.

لذا مهندسين علاقه مند می توانند جهت حضور در برنامه بازدید پروژه های ساختمانی مصالح بنایی  که روز پنج شنبه مورخ  98/10/26 از ساعت 8:30 الی 13 برگزار می گردد نسبت به ثبت نام از طریق لینک زیر اقدام نمایند.

لازم به ذكر است ظرفيت بازديدكنندگان 30 نفر مي باشد.

هزینه ثبت نام براي هرنفر (شامل هزينه هاي اياب و ذهاب ، پذيرايي و بيمه): یکصدوپنجاه هزار ریال

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, 01/15/2020 - 12:36

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان

هجدهمين نمايشگاه بين المللي تجهيزات و تأسيسات سرمايشي وگرمايشي اصفهان طی روزهای بیست و چهارم تا بیست و هفتم دی‌ماه 98 در اصفهان برپا خواهد شد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, 01/15/2020 - 10:51

دوره آموزشي صادرات خدمات فني مهندسي (سطح2)

بدينوسيله به اطلاع مي رساند براساس اعلام دبيرخانه دائمي توسعه صادرات خدمات فني مهندسي ساختمان،اولين دوره آموزشي سطح (2) صادرات خدمات فني مهندسي ويژه افرادي كه سطح(1) را با موفقيت طي نموده اند ،همزمان با برگزاري اولين نمايشگاه بين المللي صادرات خدمات فني مهندسي از تاريخ 14 الي 17 اسفندماه سال جاري درمحل سالن مرواريد نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد گرديد.لذا واجدين شرايط مي توانند نسبت به ثبت نام از طريق اين لينك اقدام نمايند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, 01/15/2020 - 10:38

ارتباط تنگاتنگ واحد آمار و فناوری اطلاعات با کلیه واحدهای سازمان و نهادهای همکار

مسئول واحد آمار و انفورماتیک سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد برقراری تعامل و همکاری دو جانبه بین این واحد و کلیه واحد های سازمان، همچنین دیگر نهادهای همکار را لازمه پیشبرد برنامه های این واحد دانست.
به گزارش روابط عمومی سازمان، مجتبی تجملیان در جلسه هیأت مدیره سازمان که هفته پیش برگزار گردید به ارائه گزارشی از عملکرد این واحد پرداخت.

ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در چهارشنبه, 01/15/2020 - 10:22

برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی صدور خدمات فنی، مهندسی

دینوسیله به اطلاع می رساند اولین نمایشگاه بین المللی صادرات خدمات فنی مهندسی، احداث، انرژی و فناوری های نوین مسکن با مشارکت وزارتخانه ها، نهادها، تشکلها و شرکتهای دولتی و خصوصی از تاریخ ۱۴ الی ۱۷ اسفند ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد گردید. هیاتهای تجاری خارج از کشور، سفرا و رایزنان بازرگانی کشورهای مختلف در ایران، مدیران و مسئولان بخشهای دولتی و خصوصی از بازدیدکنندگان نمایشگاه فوق می باشند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, 01/15/2020 - 10:19

صفحه‌ها

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام