اخبار سازمان

برنامه های برگزاری مراسم هفته مهندس در استان یزد

فرارسیدن هفته مهندس مبارک باد

 هم زمان با سالگرد تولد خواجه نصیرالدین طوسی دانشمند فرهیخته جهان اسلام مراسمی با هدف تجلیل از مهندسان برگزیده برگزار می شود.

 این مراسم در سال جاری به ابتکار سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در طول یک هفته از چهارم تا دهم اسفند برگزار خواهد شد. عناوین و برنامه‌های هفته مهندس در استان یزد به این شرح است:

شنبه چهارم اسفند: مهندسی و فرهنگ سازی مقررات ملی ساختمان

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۵:۵۴ب.ظ

به مناسبت بزرگداشت خواجه نصيرالدين طوسي(هفته مهندس) همايش دوچرخه سواري ويژه خانواده مهندسين استان يزد برگزار مي گردد

سازمان نظام مهندسي در نظر دارد به مناسبت هفته مهندس بزرگ داشت خواجه نصيرالدين طوسي همايش دوچرخه سواري ويژه مهندسين عزيز در صبح پنج شنبه مورخ 97/12/09 از محل ميدان آزادي به سمت ساختمان فرهنگي واقع در خيابان سيدگلسرخ - بازارچه ابوالمعالي را برگزار نمايد . لذا از متقاضيان شركت در همايش دعوت مي شود جهت ثبت نام از طريق لينك زير اقدام نمايند.

فرم ثبت نام

ارسال شده توسط karami در پنجشنبه, ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱:۵۶ب.ظ

برگزاری نشست های نوآوری در مهندسی ساختمان به مناسبت هفته مهندس

به مناسبت هفته مهندس با برنامه ریزی واحد آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد نشست های نوآوری در مهندسی ساختمان برای مهندسان رشته های عمران- برق و مکانیک برگزار می شود.

متن اطلاعیه چنین است:

دعوت ثبت نام در نشست هاي تخصصي به مناسبت هفته بزرگداشت مهندس

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶ب.ظ

اطلاعیه برای قبول شدگان آزمون های سراسری ورود به حرفه

بنا به اعلام اداره کل راه و شهرسازی مستند به نامه دفتر مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی، مدت اعتبار قبولی آزمون های ورود به حرفه حداکثر 4 سال از زمان برگزاری آزمون می باشد. بدیهی است طبق مفاد دستورالعمل های آزمون های ورود به حرفه ، در صورت گذشت بیش از چهار سال از تاریخ آزمون، قبولی شرکت کنندگان کان لم یکن تلقی می گردد و امکان تمدید قبولی به هیچ وجه مقدور نبوده و متقاضیان می بایست در آزمون های آتی شرکت نمایند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴ب.ظ

دستور وزیر کشور درخصوص اجرای دقیق ماده صد قانون شهرداری و جلوگیری از تخلفات

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور در بخشنامه‌ای، پیشگیری از وقوع تخلفات ساختمانی و رعایت دقیق اصول سه گانه در ساخت و سازها را به استانداران سراسر کشور ابلاغ کرد.

 محمدعلی افشانی معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور ضمن ابلاغ این بخشنامه، از استانداران سراسر کشور خواست که مراقبت دقیق و پیشگیری لازم جهت جلوگیری از وقوع هرگونه تخلفات ساختمانی را داشته باشند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴ق.ظ

بیانیه تقدیر و تشکر رئیس و اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد از اعضاء به دلیل برگزاری موفق مجمع عمومی

در  پی برگزاری موفق و شایسته مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان، از سوی دکتر سالاری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد و اعضای هیئت مدیره بیانیه ای منتشر شد که در آن از همراهی اعضای سازمان به دلیل حضور و تصویب بودجه سال 98 سازمان تقدیر شده است. متن بیانیه چنین است:

 بسمه‌تعالی

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۸:۱۶ق.ظ

اطلاعیه شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان یزد

قابل توجه اعضاء محترم شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان یزد

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۳:۱۳ب.ظ

فراخوان تعيين پيمانكار اسكن اسناد

 باعنايت به اينكه سازمان نظام مهندسي ساختمان استان يزد در نظر دارد، نسبت به واگذاري ساماندهی فیزیکی و الکترونیکی اسناد دفتر کنترل و نظارت گاز،امورمالی و خدمات مهندسی سازمان از طريق مناقصه محدود به ‌شركت كنندگان در فراخوان واگذار نمايد ، لذا مقتضي است مبلغ و مدت زمان پيشنهادي خود را طبق شرايط پيوست كه جزء لاينفك مناقصه مي باشد ، حداكثر تا پايان وقت اداري روز يكشنبه مورخ 97/12/05 به دبيرخانه اين سازمان ‌تحويل نماييد.

آگاهي و رعايت موارد ذيل ضروري مي باشد :

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱:۰۵ب.ظ

اطلاعيه

قابل توجه مهندسين محترم ناظر و سازندگان ذيصلاح

با توجه به تاكيد معاونت محترم عمراني استانداري يزد و براساس صراحت مبحث دوم مقررات ملي ساختمان ‌نقشه هاي چون ساخت براي ساختمان ها الزامي است ،با عنايت به بند 7-1-8 مبحث دوم مقررات ملي ساختمان و دستور العمل نحوه فعاليت سازندگان مسكن وساختمان مورخ 1388/9/14 وزارت راه وشهرسازي ، تهيه نقشه چون ساخت از وظايف سازندگان ذي صلاح بوده و مهندسين ناظر نيز بايد به بررسي و تاييد آنها بدون اخذ هر گونه وجه اقدام نمايند،شايسته است كليه مهندسين ناظر همكاري لازم را در اين رابطه با صاحبكاران و سازندگان ذي صلاح  مبذول فرمايند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷ب.ظ

به مناسبت بزرگداشت خواجه نصيرالدين طوسي(هفته مهندس) همايش طبيعت گردي ويژه خانواده مهندسين استان يزد برگزار مي گردد

سازمان نظام مهندسي در نظر دارد به مناسبت هفته مهندس بزرگ داشت خواجه نصيرالدين طوسي همايش طبيعت گردي ويژه مهندسين عزيز در روز جمعه مورخ 97/12/10 در تفرجگاه دره گان تفت را برگزار نمايد . لذا از متقاضيان شركت در همايش دعوت مي شود با رعايت نكات زير نسبت به ثبت نام اقدام نمايند .

1-لباس مناسب فصل 2-كفش مناسب 3-كوله پشتي جهت حمل وسايل شخصي و...

«سين برنامه ها»

ارسال شده توسط karami در پنجشنبه, ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۸:۲۱ق.ظ

صفحه‌ها

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام