اخبار سازمان

فراخوان عضويت در هيات اجرايي و داوري تفكيك آپارتمان

احتراماً به استحضار مي رساند واحد امور مشتركين سازمان نظام مهندسي استان يزد در نظر دارد هيات اجرايي و داوري تفكيك آپارتمان را تشكيل دهد لذا از كليه مهندسین نقشه بردار دارای پروانه اشتغال پایه یک و دو دعوت به همکاری می نماید.
علاقه مندان می توانندحداکثر تا تاریخ 1398/07/10 با تکمیل فرم ، و ارسال رزومه و سوابق کاری خود از طریق همین سایت ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

فرم ثبت نام

ارسال شده توسط karami در ی., 09/15/2019 - 14:24

قابل توجه مهندسین محترم ناظر ساختمان

با عنایت به اهمیت موضوع انجام فعالیت نظارت در مدت زمان قانونی وتبعات ناشی از عدم تمدید به موقع قرارداد نظارت ، مقتضی است حداقل یک ماه پیش از پایان زمان قرارداد نظارت ،تمایل به تمدید قرارداد ویا انصراف راصرفا به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان جهت پیگیری های بعدی اعلام فرمائید.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در ش., 09/14/2019 - 10:37

پیام تسلیت رئیس سازمان به مهندس رجبی

هوالحی

جناب آقای مهندس فرج الله رجبی
ریاست محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

با اهدای سلام
با خبر شدم حضرتعالی در این ایام عزای حسینی، در ماتم فقدان پدر شهید و خادم الحسین، مرحوم حاج کرامت الله دست بالا ، پدر همسرتان ، عزادار شده اید .

ضمن ابراز همدردی با جنابعالی و دیگر اعضای خانواده محترم آن مرحوم، امیدوارم در پناه رحمت واسعه الهی، جایگاهش بهشت برین و نزد ابا عبدا... الحسین ع باشد.

برای شما و خانواده محترم آرزوی صبر و اجر دارم.

ارادتمند شما
مهدی سالاری
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

ارسال شده توسط ravabet_omumi در ش., 09/14/2019 - 09:36

تور سه روزه بازدید از پروژه های عمرانی و صنعتی شهرستان طبس

به مناسبت سالگرد زلزله طبس سازمان نظام مهندسي ساختمان استان يزد با هدف الگوگيري از مدل هاي موفق ساخت و ساز و آشنایی با پروژه های عمرانی و دستاوردهاي علمي اقدام به برگزاري تور بازديد از پروژه های عمرانی شهرستان طبس همراه با بازدید از بافت بافت قدیم روستا کریت ويژه اعضای خود نموده است. لذا کسانی که تمايل به شركت در اين برنامه را دارند، شایسته است حداكثر تا تاريخ 25/06/1398 با مراجعه به سایت سازمان در این تور ثبت نام نمایند. با توجه به محدود بودن زمان و تعداد(25نفر)، اولويت با افرادي است كه زودتر ثبت نام نمايند.

هزینه شرکت در تورعلمی: 750000 ریال

ارسال شده توسط karami در پ., 09/12/2019 - 10:31

گسترش همکاری های سازمان نظام مهندسی ساختمان و شهرداری های استان

با امضای تفاهم نامه، همکاری های سازمان نظام مهندسی ساختمان و شهرداری های استان گسترش می یابد.
به،گزارش روابط عمومی سازمان، هدف از این تفاهم نامه، که به امضای محسن صادقیان،معاون، هماهنگی امور عمرانی استانداری به نمایندگی از شهرداری های استان و مهدی سالاری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان رسید، سیاستگزاری و ارتقای کمی و کیفی فعالیت های ساخت و ساز استان می باشد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در چهارشنبه, 09/11/2019 - 09:50

بازدید بانوان عضو سازمان از پروژه های عمرانی شهرستان های میبد و اردکان

با برنامه ریزی و همکاری کمیسیون بانوان سازمان و در راستای اهداف عاليه نظام مهندسی جهت توسعه فراگير صنعت ساختمان و الگوگيری از مدل هاي موفق استان و نیز آشنایی با پروژه های عمرانی و دستاوردهاي علمي، بازديد از طرح توسعه هتل کریاس پالاس، مرکز تجارت سرامیک ایران و گروه کارخانجات شیشه اردکان ويژه بانوان مهندس برگزار گردید.

ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در چهارشنبه, 09/11/2019 - 09:17

فراخوان ثبت نام داوطلبان عضويت در كميسيون هاي تخصصي مكانيك و عمران سازمان نظام مهندسی ساختمان استان يزد

بدينوسيله مطابق ماده 3 نظام نامه كميسيون هاي تخصصي و كميته هاي موضوعي سازمان نظام مهندسي ساختمان استان ها، ابلاغي پاييز 1395 شوراي مركزي و با توجه به طولاني شدن روند سنجش كانديداهاي گروههاي تخصصي فوق و انصراف تعدادي از مهندسين داوطلب ، از مهندسين داراي پروانه اشتغال علاقه مند به عضويت در كميسيون هاي تخصصي رشته هاي مكانيك و عمران دعوت مي‌گردد در صورت تمایل، با همراه داشتن مدارک ذیل حداكثر تا پايان وقت اداري روز پنجشنبه مورخ 98/06/21 به دبیرخانه مربوطه، واقع در طبقه دوم سازمان ‌(جناب آقاي دشتكي)مراجعه نمایند.

ارسال شده توسط karami در ی., 09/08/2019 - 12:45

تشکیل 5 کمیته تخصصی در حوزه ساخت و ساز استان

معاون هماهنگی امور عمرانی استان یزد در پنل تخصصی « بررسی دغدغه های حوزه ساخت و ساز استان یزد»  پیشنهادهائی را برای تقویت نظارت ها درحوزه ساخت و ساز ارائه و خواستار توجه متولیان ساخت و ساز به این پیشنهادها و اعمال نظر در این خصوص شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، «محسن صادقیان» بر ضرورت تشکیل 5 کمیته تخصصی در راستای کاهش تخلفات ساخت و ساز تاکید کرد و افزود: این کمیته ها باید باعضویت ترکیبی از شهرداران، نماینده سازمان نظام مهندسی ساختمان، نماینده وزارت کشور در کمیسیون ها و معاونت عمرانی استانداری تشکیل شود.

ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در پ., 09/05/2019 - 17:42

برگزاری پنل «تحلیل و بررسی وضعیت ساخت و ساز در استان» به میزبانی سازمان نظام مهندسی ساختمان

پنل تخصصی بررسی دغدغه های حوزه ساخت و ساز استان با حضور «محسن صادقیان»؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، «رضا یادگاری»؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان، «جمال الدین عزیزی»؛ شهردار یزد و «مهدی سالاری»؛ رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، با پرداختن به راهکارهای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، این پنل تخصصی از ساعت 14:30 تا 16:30 روز پنج شنبه 14 شهریور ماه 1398 در سالن همایش های هتل صفاییه یزد، به میزبانی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد و در حاشیه همایش تحلیل و بررسی وضعیت ساخت و ساز در استان یزد برگزار شد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در پ., 09/05/2019 - 17:37

ضرورت توجه شهرداری ها به نتایج بازرسی مهندسان

رئیس انجمن حقوق مهندسی ایران و بنیانگذار مکتب حقوق مهندسی در ایران با بیان اینکه اسلحه مهندس قلم است، گفت: ناظر وظیفه دارد در شرایطی که تخلف رخ می دهد، آن را در گزارش عنوان کرده و به شهرداری ارائه دهد و شهرداری به عنوان بازوی اجرایی باید با واحد اجرائیات با متخلفان برخورد کند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در پ., 09/05/2019 - 12:30

صفحه‌ها

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام