اخبار سازمان

فراخوان عمومی جذب نیرو در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با هدف ایجاد سازمان رقابتی، خدمت‌محور، و نوآور با رعايت اصل شایسته‌گزینی از تمام افراد متخصص و باانگیزه و دارای سابقه کار مرتبط با اولویت اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد (در رشته‌های فنی و مهندسی، مدیریت، ارتباطات، مالی و حسابداری، فناوری اطلاعات وMBAو صنايع ...) برای تمام رده‌های سازمانی به منظور همکاری دعوت به عمل می‌آورد.

ارسال شده توسط karami در یکشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۷:۲۷ق.ظ

بررسی نقش شهردار در توسعه شهر کانون تفکر سازمان

به دعوت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، اولین نشست کانون تفکر در این سازمان با عنوان نقش شهردار در توسعه شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در این نشست افزون بر 50 نفر مهندسان، استادان دانشگاه، دانشجویان و پژوهشگران حضور داشتند و در آغاز، خانم مهندس شجاع دبیر کمیسیون تخصصی شهرسازی سازمان درباره سابقه تاسیس شهرداری در ایران سخن گفت و افزود: شهرداری با نام اولیه بلدیه در یزد از سال 1310 تاسیس شده و در آغاز شرح وظایف گسترده ای داشته که به تدریج سایر سازمان ها و شرکت ها برخی از آنها را عهده دار شده اند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷ق.ظ

دعوت سازمان برای مشارکت در تهیه نقشه هایی چون ساخت ساختمان های ساخته شده

سازمان نظام مهندسی ساختمان از دفاتر طراحی مهندسی برای مشارکت در تهیه نقشه هایی چون ساخت ساختمان های ساخته شده دعوت کرده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در نامه ای به مسئولان دفاتر طراحی مهندسی ابراز داشته است:

ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱:۴۲ب.ظ

بزرگداشت یاد و خاطره شادروان مهندس قربانی دبیر فقید کمیسیون نقشه برداری سازمان

به دنبال در گذشت ناگهانی مهندس علیرضا قربانی دبیر پرتلاش کمیسیون نقشه برداری سازمان، مراسم بزرگداشتی به دعوت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در مسجد یزدباف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در این مراسم که جمع زیادی از مهندسان عضو سازمان به همراه مسئولان استانی و آحاد مردم حضور داشتند، سخنرانان با گرامیداشت یاد آن شادروان، درباره اهمیت  خدمت به جامعه و رعایت منافع عمومی در حد ایثار و فداکاری سخن گفتند.

در همین ارتباط دکتر سالاری رئیس سازمان در پیامی ضایعه در گذشت مهندس قربانی را به خانواده و همسر آن مرحوم تسلیت گفته است.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹ب.ظ

اطلاعیه

شورای تدوین مقررات ملی ساختمان اعلام کرد:کمیته تخصصی مبحث هفتم مقررات ملی ساختمان،پس از برگزاری جلسات کارشناسی و دریافت نظرات و بازخوردها در خصوص ویرایش موجود مبحث مذکور،اقدام به تهیه پیش نویس غیرقابل استناد ویرایش چهارم مبحث هفتم نموده است. نسخه ای از پیش نویس مذکور در وب سایت دفتر تدوین مقررات ملی ساختمان به آدرس www.nbri.ir   برای نظرخواهی قرار داده شده است. علاقمندان می توانند نظرات خود را حداکثر تا پایان اسفند 97 به این دفتر ارسال کنند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳ب.ظ

دعوت به ثبت نام در دوره آموزشی طراحی سازه ای والزامات نمای خارجی ساختمانها

مرکز تحقیقات راه،مسکن و شهرسازی دوره آموزشی"طراحی سازه ای و ضوابط اجرای دیوارها و الزامات نمای خارجی ساختمان ها" را با هدف افزایش دانش فنی مهندسین طی روزهای 28 و 29 بهمن ماه سال جاری از ساعت 8 الی 16 در محل آن مرکز به صورت حضوری برگزار می نماید.

نظر به اهمیت محتوای دوره مذکور از علاقمندان دعوت شده  نسبت به ثبت نام در آدرس اینترنتیhttp://workshop.bhrc.ac.ir اقدام نمایند.

ضمنا آقای مهندس حسنلو با شماره 09374054353 به عنوان نماینده آموزش آن مرکزجهت هماهنگی های لازم معرفی شده است.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱ب.ظ

انتصاب مسئول جدید دبیرخانه شورای انتظامی استان

مهندس سید جلال میرنژاد به سمت مسئول دبیرخانه شورای انتظامی سازمان منصوب و مشغول به کار شد.

به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختماان استان یزد،دکتر سالاری رئیس سازمان در حکم آقای میرنژاد ابراز امیدواری کرده است با برنامه ریزی مناسب و با بهره گیری از کلیه ظرفیت های قانونی گام های موثری در راستای اهداف سازمان نظام مهندسی ساختمان بردارد.

رئیس سازمان از مهندس ابراهیم فلاح مسئول پیشین دبیرخانه شورای انتظامی استان تشکر کرده است.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷ب.ظ

پیگیری تفویض اختیاربخشی از وظایف واحد اجرائیات شهرداری به سازمان در جلسه یازدهم هیئت مدیره

هیئت مدیره سازمان در یازدهمین جلسه خود که روز شنبه29 دی ماه برگزار شد به بحث و بررسی درباره مهمترین مسائل سازمان در امور نظارت و طراحی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد،در آغاز جلسه دکتر سالاری گزارشی از مهمترین اقدامات انجام شده در مواردی چون پیگیری تفویض اختیاربخشی از وظایف واحد اجرائیات شهرداری به سازمان در زمینه شناسایی و برخورد مناسب با تخلفات ساختمانی و استفاده از مهندسان استان در جهت تحقق این هدف ارائه شد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲:۲۵ب.ظ

پیگیری اجرای دقیق امور نظارتی گاز در استان

در نشست مشترک هیِئت مدیره سازمان با مسولان شرکت گازراههای توسعه همکاریهای فی مابین بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان استان یزد،در آغازاین جلسه گزارش عملکرد امور مشترکین سازمان در بخش نظارت گازارائه وطی آن اعلام شد در حال حاضراز 769 نفرناظران مکانیک عضو سازمان،360 نفر دارای پروانه هستند و صلاحیت 160 نفر از آنان برای نظارت گاز تایید شده که 89 نفر از آنان صلاحیت نظارت شبکه گاز توکار را دارند.

به گفته مهندس توکلی ورودی پرونده های گاز از سال 94 سیر نزولی یافته است.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵ق.ظ

اطلاعیه برگزاری دوره آموزشی سیستم های تهویه مطبوع

همایش تخصصی انتخاب و اجرای صحیح سیستم های تهویه مطبوع در یزد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان، شرکت سازگار ایساتیس با مشارکت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد این دوره را برگزار می کند و در اطلاعیه صادره هدف خود را ارتقاء دانش فنی و اجرایی مهندسان براساس این محورها عنوان کرده است:

. معرفی و بررسی سیستم های تهویه نوین به طور جامع

. ارائه نکات حائز اهمیت مرتبط با مباحث طراحی معماری

. انتخاب بهینه ترین سیستم تهویه براساس مباحث اقلیمی و نوع کاربری ساختمان

ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲:۲۹ب.ظ

صفحه‌ها

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام