اخبار سازمان

جلسه مشترک بنیادمسکن انقلاب اسلامی و سازمان نظام مهندسی شهرستان خاتم

مسئول بنیاد مسکن شهرستان خاتم در دیدار با مدیر دفتر نمایندگی سازمان درباره همگام سازی نظام فنی و روستایی بنیادمسکن و ادغام آن با نظام مهندسی ساختمان مذاکره کرد.

در این جلسه درباره ارائه خدمات فنی و مهندسی با تعرفه پیشنهادی بنیادمسکن در روستاها و استفاده حداکثری از ظرفیت طراحان و ناظران نظام مهندسی و نیز بررسی و شناسایی ناظران  و رتبه بندی وهمچنین تصویرسازی در جهت حضور و همکاری مضاعف مالکان و ناظران از آغاز تا اتمام عملیات ساختمانی بحث و مذاکره شد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در ی., 07/21/2019 - 14:41

ثبت نام سمينار "ايده هاي نورپردازي در نما "

قابل توجه مهندسين محترم سازمان(برق و معماري)

ثبت نام سمينار "ايده هاي نورپردازي در نما "

ارسال شده توسط ravabet_omumi در ی., 07/21/2019 - 08:03

ثبت نام دوره آموزشی تخصصی صادرات خدمات فنی و مهندسی (سطح یک)

به استحضار می رساند در راستای نیل به توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی سازمان و توانمندسازی اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، به منظور حضور در بازارهای بین المللی و توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی ساختمان، دوره های آموزشی صادرات خدمات فنی و مهندسی با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و شورای مرکزی تدوین گردیده است.

علاقه‌مندان می‌توانند ضمن مطالعه کامل اطلاعات مربوط به دوره آموزشی تخصصی صادرات خدمات فنی و مهندسی (سطح یک) نسبت به ثبت نام از طریق سایت http://expirceo.ir// اقدام نمایند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در ش., 07/20/2019 - 07:50

تعامل سازمان با آموزش و پرورش برای ترویج اصول فنی و ایمنی ساختمان

براساس مصوبه کمیته آموزش سازمان و جهت فرهنگ سازی در مدارس مقرر گردیده است جلسات مشترکی با آموزش و پرورش استان برگزار گردد.

دکتر نقصان محمدی رئیس کمیته آموزش سازمان در مصاحبه با واحد روابط عمومی ضمن اعلام مطلب فوق اظهار داشت : از آنجا که قریب یک سوم جمعیت کشور مان را دانش آموزان، معلمان، مدیران و کارکنان آموزش و پرورش تشکیل می دهند ، قابلیت چنین جمعیتی که به عنوان نیروی انسانی فعال می تواند در جهت رشد و توسعه سیاسی ، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی تأثیرگذار باشد بر هیچ کس پوشیده نیست .

ارسال شده توسط ravabet_omumi در پ., 07/18/2019 - 11:02

برگزاری مجمع عمومی نوبت دوم سازمان

 مجمع عمومی نوبت دوم سال 1398 سازمان، بیست و سوم تیرماه در سالن غدیر برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان، با عنایت به عدم نصاب لازم مجمع عمومی نوبت اول، مجمع عمومی نوبت دوم سازمان با حضور اعضاء در محل سالن غدیر برگزار گردید.

 در ابتدای جلسه بر اساس روال قانونی هیئت رئیسه موقت و سپس هیئت رئیسه اصلی توسط اعضاء انتخاب شدند و جلسه وارد دستور کار خود شد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در س., 07/16/2019 - 12:26

تشکیل واحد حقوقی، گامی در جهت اعتلای جایگاه سازمان و مهندسین

به منظور پیگیری و رسیدگی به امور حقوقی سازمان و ارائه خدمات مشاوره به اعضاء، واحد حقوقی به صورت مستقر تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان، با توجه به اهمیت پیگیری دعاوی حقوقی سازمان و به‌صورت ویژه مسائل مربوط به وصول مطالبات، با نظر مساعد هیئت رئیسه دوره هشتم، واحد حقوقی با به کارگیری نیروی آشنا و مسلط به مسائل، فعالیت خود را آغاز نمود.

 تهیه لوایح دفاعیه و شرکت در جلسات دعاوی له یا علیه سازمان، پیگیری حقوقی مطالبات سازمان، گسترش مناسبات و ارتباطات سازمان با مراجع قضائی و ... از اهم وظایف این واحد است.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در س., 07/16/2019 - 11:05

پيام تشكر رئيس و اعضاي هيئت مديره سازمان از اعضاء در پي برگزاري مجمع عمومي

به دنبال برگزاري مجمع عمومي نوبت دوم سال 1398 سازمان نظام مهندسي ساختمان استان يزد ، رئيس و اعضاي هيئت مديره در پيامي از اعضاي سازمان به دليل همراهي در برگزاري اين مجمع تشكر نمودند . متن پيام بدين شرح است :

بسمه تعالي

ارسال شده توسط karami در د., 07/15/2019 - 13:23

ثبت نام وام قرض الحسنه بانک رسالت ویژه اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم سازمان می رساند با برنامه ریزی واحد امور رفاهی و مساعدت اعضای محترم هیات مدیره سازمان، اعتبار لازم جهت ارائه تسهیلات به اعضای فرهیخته در بانک رسالت تامين گرديده است. ثبت نام دریافت تسهیلات از طریق لینک ایجاد شده در سایت سازمان به صورت غیرحضوری بوده و نیاز به مراجعه حضوری نمی باشد.

ارسال شده توسط karami در ی., 07/14/2019 - 11:22

تجليل از دانش آموزان و دانشجويان برتر مهندسين (در سال 1398)

به استحضار اعضاي محترم سازمان مي رساند طبق روال ساليان گذشته درنظر است از فرزندان دانش آموز و دانشجوي ممتاز اعضاء تجليل به عمل آيد. لذا واجدين شرايط زير ، مي توانند با تكميل و ارسال فرم ذيل حداكثر تا تاريخ 98/05/20 نسبت به ثبت نام فرزندان خود از طريق سايت سازمان اقدام نمايند.

 

ارسال شده توسط karami در ش., 07/13/2019 - 14:26

برگزاری دوره هاي آمادگي آزمون ورود به حرفه

قابل توجه متقاضيان آزمون ورود به حرفه:

سازمان نظام مهندسي ساختمان استان يزد با همكاري مؤسسه سرا برگزار مي‌كند:
دوره هاي آمادگي آزمون ورود به حرفه

ارسال شده توسط ravabet_omumi در ش., 07/13/2019 - 13:31

صفحه‌ها

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام