اخبار سازمان

دعوت از مهندسان برای مشارکت در برنامه های فرهنگی و ورزشی

دعوت از مهندسان برای مشارکت در برنامه های فرهنگی و ورزشی

  واحد رفاهی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در نظر دارد در جهت حفظ نشاط جامعه مهندسین استان و با توجه به علاقه مندی مهندسین جهت فعالیت در رشته های ورزشی و فعالیت های فرهنگی و هنری برای سال ۹۸ برنامه ریزی نماید.

 به گزارش روابط عمومی سازمان در اطلاعیه صادره از متقاضیان درخواست شده نسبت به تکمیل فرم،  حداکثر تا پایان وقت اداری مورخ ۱۵ اردیبهشت ۹۸ اقدام نمایند.

 فرم فراخوان فرهنگی ورزشی را در اینجا ملاحظه می فرمایید.

 

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲:۱۸ب.ظ

آغاز به کار شناسایی مشکلات سازندگان ذیصلاح سازمان

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد اعلام کرد: با هدف اجرائی نمودن مصوبه کمیته شناسایی مشکلات سازندگان ذیصلاح، کلیه مجریان حقیقی و حقوقی حداکثر تا بیستم اردیبهشت جاری فرصت دارند مدارک مربوطه را به مسئول امور سازندگان ذیصلاح تحویل نمایند.
 در غیر اینصورت مجریانی که اقدام ننموده و یا مدارک آنان ناقص باشد تا زمان تکمیل مدارک غیر فعال خواهند شد.
  مدارک لازم عبارت است از:
 ۱_تصویر روزنامه رسمی آخرین آگهی تغییرات هیئت مدیره ، سمت ها و محل شرکت که با آدرس مندرج در ظهر پروانه اشتغال مطابقت دارد.
 ۲_تصویر پروانه اشتغال مجری ذیصلاح که دارای اعتبار باشد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲:۱۶ب.ظ

دعوت به شرکت در مراسم بزرگداشت مرحوم مهندس حسن سعادتمند

دکتر سالاری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در پیام تسلیتی به مناسبت درگذشت مرحوم مهندس حسن سعادتمند، با آرزوی غفران و رحمت واسعه الهی برای آن مرحوم ، از عموم مهندسان و مردم قدرشناس یزد،برای حضور در مراسم بزرگداشت وی دعوت نموده است .

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷ب.ظ

اعلام آمادگی دفتر نمایندگی سازمان برای ورود به تفکیک آپارتمان ها در شهرستان مهریز

راه های همکاری اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان مهریز و دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در این شهرستان، در دیدار مدیر دفتر نمایندگی با رئیس اداره ثبت اسناد و املاک مهریز بررسی شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان، در آغاز این دیدار مهندس محسن الحسینی مدیر دفتر نمایندگی سازمان در شهرستان مهریز درباره ساختمان هایی که به صورت آپارتمانی ساخته شده و نیاز به سند مجزا دارند، توضیحاتی ارائه کرد و آمادگی دفتر نمایندگی را درخصوص عهده‌دار شدن ارجاع امور تفکیک آپارتمانها به سازمان، بیان داشت.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱ق.ظ

بهبود وضعیت صنعت ساختمان استان در گرو حمایت مسئولین

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد خواستارحمایت مسئولین درحوزه ساخت و سازجهت بهبود وضعیت صنعت ساختمان استان یزد شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد،دکتر مهدی سالاری در دیدار با مهندس موسوی بیوکی نماینده یزد و اشکذردرمجلس شورای اسلامی با اشاره به خسارت سیل اخیر در کشورگفت:درصورت وقوع سیل دراستان یزد با توجه به ساخت و سازهای غیرمجاز وعدم وجود متولی در این بخش ، خسارات جبران ناپذیري به استان وارد می شود.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱ق.ظ

دوره آموزشی آشنایی با آزمایشات کنترل کیفی بتن و تفسیر نتایج آزمایشگاهی برگزار شد

باتوجه به اهمیت و گسترش چشمگیر استفاده از بتن و کاربرد روز افزون آن در پروژه های عمرانی و حوزه ساخت و ساز، دوره آموزشی آشنایی با آزمایشات کنترل کیفی بتن و تفسیر نتایج آزمایشگاهی باهدف بهبود کیفیت اجرای بتن به همت واحد آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان ،در این دوره  که به مدت دو روز درمحل سالن كنفرانس سازمان مدیریت و برنامه ريزي استان برگزار شد، تعداد 55 نفرازکارشناسان دستگاههای اجرایی،مشاوران،پیمانکاران، انبوه سازان و اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد شرکت نمودند و با دستور العمل های استاندارد و تفسیر نتایج آن آشنا شدند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۲۳ق.ظ

مراسم روز معمار در یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد, به مناسبت فرا رسیدن سوم اردیبهشت , روز معمار , به همت واحد آموزش سازمان ، سمینار آشنایی با جایگاه‌ و حقوق مهندسین معمار در یزد برگزار شد.
بر اساس این گزارش در آغاز مراسم ، دکتر سالاری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با گرامیداشت یاد و خاطره علامه شیخ بهایی، از او به عنوان ادیب ، شاعر، طراح، مورخ و اندیشمند جامع الاطراف،یاد کرد که مایه افتخار معماران کشور ایران و جهان است.
وی در ادامه به تشریح رسالت و وظیفه سنگین مهندسین معمار پرداخت که به خشت و گل و آجر و جامدات، روح و ارزش و هویت می دهند.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷ب.ظ

تشکیل نخستین جلسه کمیته تخصصی انرژی سازمان در هیئت مدیره دوره هشتم

کمیته تخصصی انرژی در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، این کمیته در نخستین جلسه خود که با شرکت ٨ نفر اعضا برگزار گردید، رئیس ، نایب رئیس و دبیر خود را انتخاب کرد و به جمع آوری ایده ها نظرات و پروپوزال های مرتبط با اجرایی کردن مبحث انرژی پرداخت. بر اساس مصوبه این کمیته در روز نخست تشکیل آن، زمان جلسه هر هفته روزهای چهارشنبه تعیین گردید.

در این گزارش آمده است: اعضای کمیته افراد صاحب نظر در حوزه های تخصصی مرتبط با انرژی را شناسایی و معرفی خواهند کرد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۰۹ق.ظ

گزارش اقدامات انجام شده در زمینه ساماندهی منابع انسانی دفاتر نمایندگی سازمان در شهرستانها

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، واحد منابع انسانی سازمان در گزارش ماهیانه خود اقدامات انجام یافته در زمینه تهیه آئین نامه حقوق و دستمزد و متمرکز نمودن و وحدت رویه در قراردادهای نیروی انسانی سازمان را تشریح کرده است.

متن گزارش واحد منابع انسانی سازمان را ملاحظه می فرمائید.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱:۳۶ب.ظ

پیام رئیس سازمان به مناسبت فرارسیدن روز معمار 

دکتر سالاری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد به مناسبت فرا رسیدن سوم اردیبهشت سالروز تولد شیخ بهایی و روز معمار پیامی انتشار داد.

 متن پیام چنین است:

 به نام معمار هستی 

فرارسیدن سالروز تولد علامه و فیلسوف جهان اسلام و ایران مرحوم شیخ بهایی را که در تقویم صنعت ساختمان کشور به نام روز ملی معمار نامیده شده ، حضور اعضای محترم سازمان، به ویژه مهندسان معمار تبریک عرض می‌کنم.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در سه شنبه, ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴ق.ظ

صفحه‌ها

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام