اخبار سازمان

مناقصه خدمات پوشش بیمه ای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در نظر دارد کلیه خدمات بیمه ای شامل ‌ (تکمیل درمان ، مسئولیت مدنی مهندسین ناظر ، طراح و محاسب پروژه هاي ساختماني ، مسئوليت مدني ناظرين گاز ، آتش سوزي ، آسانسور و...) را از طریق برگزاری مناقصه به شركت بيمه واجد شرايط واگذار نمايد . لذا از متقاضيان دعوت مي گردد جهت دريافت اسناد مناقصه به سايت سازمان نظام مهندسي ساختمان استان به آدرس www.yazdnezam.ir يا دبيرخانه سازمان (واقع در بلوار امام جعفرصادق(ع) –كوچه شهيد محمدصالح جعفري-طبقه اول-واحد3) مراجعه نمايند .

ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در چهارشنبه, 11/13/2019 - 16:11

افتتاح نمایشگاه عکس نیاموخته های فروریخته در یزد

به مناسبت سالروز زلزله کرمانشاه و به منظور آگاه سازی عمومی از تبعات عدم رعایت قوانین و مقررات ساخت و ساز؛ ۲۱ آبان  در هتل مشیر الممالک، نمایشگاه عکسی با عنوان "نیاموخته های فروریخته" توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان افتتاح شد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در س., 11/12/2019 - 21:51

نظام مهندسی ساختمان الف به فینال مسابقات فوتسال مهندسين استان راه یافت

با پایان بازیهای مرحله نيمه نهایی مسابقات لیگ مهندسی فوتسال،  نظام مهندسی ساختمان الف به فینال مسابقات راه یافت.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، در بازی اول مسابقات نیمه نهایی، تیمهای نظام مهندسی ساختمان الف و ب به مصاف هم رفتند که درپایان تیم نظام مهندسی الف موفق شد با نتیجه ۶-۱ بر نظام مهندسی ب غلبه و با شایستگی به بازی فینال راه یابد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در د., 11/11/2019 - 22:50

برگزاری نمایشگاه عکس نیاموخته های فروریخته

به مناسبت سالروز زلزله کرمانشاه و به منظور آگاه سازی عمومی از تبعات عدم رعایت قوانین و مقررات ساخت و ساز ، نمایشگاه عکسی با عنوان (نیاموخته های فروریخته) برگزار می گردد.
در این نمایشگاه ، که توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان و با همکاری ادارات و ارگانهای استان برپا می شود ،عکسهایی از ساختمانهای تخریب شده در زلزله کرمانشاه به همراه توضیحات فنی کارشناسان سازمان به نمایش عمومی درمی آید.
این نمایشگاه از سه شنبه ۹۸/۸/۲۱الی چهارشنبه۹۸/۸/۲۲ از ساعت ۹الی۲۰ در محل هتل مشیرالممالک یزد واقع در خیابان انقلاب آماده بازدید علاقمندان می باشد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در د., 11/11/2019 - 22:34

ترویج مقررات ملی ساختمان در مدارس شهرستان میبد

مدیر دفتر نمايندگي نظام مهندسی میبد با اشاره به اهمیت فرهنگ سازی براي اجرا و رعايت مقررات ملي ساختمان،بر بررسی راهکارهای فرهنگ سازی ساخت و ساز ایمن و ترویج مقررات ملی ساختمان در مدارس در بین دانش آموزان ، فرهنگیان و خانواده ها تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان – دفتر نمايندگي میبد،مهندس صباغی در نشست با معاون فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان میبد افزود:فرهنگ سازي در حوزه مهندسي ساختمان در جامعه نقش موثري در رشد و توسعه ساخت و ساز اصولی و مقاوم دارد.

ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در د., 11/11/2019 - 17:08

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی (Big 5) پنجم الي نهم آذرماه

جهت كسب اطلاعات بيشتر بر روي لينك زير كليك نماييد.

 

ارسال شده توسط karami در د., 11/11/2019 - 12:04

اطلاعيه برگزاري نشست تخصصي به مناسبت سالروز زلزله كرمانشاه

قابل توجه اعضاي محترم سازمان:

21 آبان ماه يادآور زلزله هولناك كرمانشاه است كه در آن شماري از هم وطنان جان خود را از دست دادند و ساختمان بسياري ويران شد. آنچه كه از ديدگاه متخصصين امر بايد مد نظر باشد قطعاً ريشه يابي و دلايل اين امر است كه چرا هر ازگاهي در كشور ما رخدادهايي از اين قبيل موجب فاجعه و بحران هاي ناگوار مي شود.

ارسال شده توسط ravabet_omumi در جمعه, 11/08/2019 - 13:29

نظرخواهی استفاده از خدمات بیمه وكالت (حامی)

 سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در نظر دارد برای نخستین بار در کشور امکان استفاده از اعضاء از خدمات بیمه نامه وكالت (حامی) را همراه با تسهیلاتی فراهم آورد. لذا بدینوسیله از مهندسین محترم عضو که علاقه مند به استفاده از این خدمات می باشند دعوت به عمل می آید جهت شرکت در این طرح اعلام آمادگی نمایند.
توضیحات بیمه نامه وكالت(حامی):
 با عنايت به هزينه گزاف خدمات حقوقي براي اكثر اقشار جامعه  و نيز سهولت يافتن ارائه دهنده خدمات متناسب با نياز و همچنين به منظور حمایت همه جانبه از شهروندان در امور حقوقی ،  بیمه نامه وكالت (حامی) طراحي گردیده است.

ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در پ., 11/07/2019 - 18:01

برگزاري جلسه هم انديشي اعضاي شوراي شهر و دفتر نمايندگي مهريز

جلسه هم اندیشی اعضاي شورای شهر و دفتر نمايندگي نظام مهندسی شهرستان مهریزدرمحل ساختمان  شورای شهر برگزار گردید.

ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در پ., 11/07/2019 - 17:31

گسترش همکاریهای سازمان نظام مهندسی ساختمان و شرکت مخابرات استان یزد

همکاری های سازمان نظام مهندسی ساختمان و شرکت مخابرات استان یزد گسترش می یابد.
به گزارش روابط عمومی سازمان، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان در جلسه مشترک با مدیر عامل شرکت مخابرات بر ضرورت ارتقای دانش ساخت و ساز تأکید کرد.
مهدی سالاری با بیان اینکه کشورهای پیشرفته دنیا ساختمان های  نسل پنجم و ششم را می سازند، گفت: ساخت و سازهاي کشور ما از نوع  نسل دوم و سوم است ، كه باید هرچه سریعتر این عقب‌ماندگی را جبران کنیم.
وی ادامه داد: ساختمان یک کالای ملی و استاندارد است، از این رو قانونگذار ضوابطی را برای نحوه ساخت و ساز تدوین کرده که موظف به رعایت آن هستیم.

ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در پ., 11/07/2019 - 13:34

صفحه‌ها

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام