پیام رئیس نظام مهندسی ساختمان یزد به مناسبت فرارسیدن روز مهندسی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ کد خبر: YN1698 لینک ثابت خبر

مهندس فرشید رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد فرارسیدن روز مهندسی را با ارسال پیامی تبریک گفت. متن پیام چنین است:

بسمه تعالی

پنجم اسفندماه، خجسته زاد روز دانشمند بزرگ مسلمان و ایرانی و مهندس برجسته تاریخ علم و اندیشه این سرزمین، خواجه نصیرالدین طوسی را که روز ملی مهندسی نامگذاری شده است به جامعه مهندسی تبریک می گویم.

روز مهندسی، زمان تجليل از استعداد، خرد ، توان و اراده مهندسان ایرانی ،روز پاسداشت خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل و روز گراميداشت پيشگامان پيشرفت و سازندگي در كشور است.

مهندسان به عنوان سرمایه های تخصصی کشور، قادرند با بهره مندی از پشتوانه فنی و قدرت تشخیص و تحلیل، جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری کنند .

شایستگی و توانمندي مهندسان ما بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد به عنوان مجموعه ای برآمده از این عزیزان توانمند بتواند رسالت خود را در سازندگی، عمران و آبادانی ایران اسلامی به نحو احسن به مرحله اجرا در آورد.

فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تلاش گران عرصه مهندسی کشور، این روز پرافتخار را به همه مهندسان متعهد استان به ویژه خانواده بزرگ نظام مهندسی ساختمان استان یزد، تبریک می گویم و توفیقات روزافزون این قشر پرتوان را در کمک به توسعه و پیشرفت کشور از درگاه خداوند متعال خواستارم.

علیرضا فرشید

رئیس سازمان

بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱:۲۴ب.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام