اعلام آمادگی شورای اسلامی شهر یزد برای همکاری هر چه بیشتر با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ کد خبر: YN1836 لینک ثابت خبر

مهندس سفید رئیس شورای اسلامی شهر یزد در گفتگو با روابط عمومی سازمان برای هرگونه تعامل با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد اعلام آمادگی کرد.

وی با تبریک به  هیئت مدیره جدید نظام مهندسی ساختمان استان یزد، اظهار داشت: به نظر من این دوره نظام مهندسی با ترکیب مناسبی انتخاب شده‌اند و همه افرادی که می توانستند مطرح شوند امکان حضور و رای گیری یافتند.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد ابراز امیدواری کرد: ترکیب جدید بتواند قدم های موثری بردارد و در فضای فعلی و مشکلات موجود در جامعه که مجموعه نظام مهندسی نیز به خاطر رکود کار و ساختمان با آن درگیر هستند، این گروه بتواند همفکری ایجاد کنند و بعضی از مشکلات را حل نمایند.

به عقیده مهندس سفید، شهرداری و شورای شهر می‌توانند و باید تعامل بسیار خوبی با نظام مهندسی داشته باشند و خیلی از مشکلات با هماهنگی بین مسئولین عمرانی استان، شهرداری، شورای شهر و نظام مهندسی و تشکل‌های مهندسی می‌تواند حل شود.

وی بحث تخلفات ساخت و ساز در یزد را که به گفته او زبانزد کشور است و در صدر تخلفات ساختمانی در کشور قرار دارد، یادآور شد و گفت: برای حل مشکل تخلفات ساختمانی یزد اگر تعامل خوبی باشد و ناظرین و بازرسین خوبی انتخاب شوند، همگی با هم  به کمک همدیگر می‌توانند جلوی این کار را بگیرند و ما آمادگی داریم و رسماً اعلام آمادگی می‌کنیم که در خدمتتان هستیم و انشاالله به اتفاق برنامه های خوبی بریزیم و اختلاف نظرهایی را که در میان مسئولین مختلف در رابطه با نظام مهندسی هست از میان برداریم.

بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در شنبه, ۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸ب.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام