دعوت نماینده مردم یزد و اشکذر از نظام مهندسی برای ورود به حل مشکلات کم آبی و انرژی استان

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ کد خبر: YN1837 لینک ثابت خبر

مهندس موسوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که استان یزد با دو مشکل کم آبی و انرژی روبرو است از هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد خواست نیروی فکری و تخصصی سازمان را در جهت حل این مسائل بسیج کنند.

وی همچنین لزوم توجه به ساخت و سازهای اصولی و قانونمند را یادآور شد و گفت: سازمان نظام مهندسی ساختمان به عنوان یک نهاد مردمی و تخصصی با استفاده از مشارکت سایر دستگاه ها مسئولیت سنگین ساماندهی ساخت و سازها را عهده دار است و نیز مجلس شورای اسلامی از طریق کمیسیون عمران  رسیدگی به مبانی قانونی مربوط به این مهم را در اولویت دارد. مهندس موسوی در این مصاحبه اضافه کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان یک نهاد مستقل است و باید بتواند کارش را خوب انجام دهد. وزارت راه و شهرسازی نیز باید از این سازمان که مهندسین را سامان می دهد بهترین استفاده را ببرد و هردو در راستای اهداف یکدیگر کار کنند تا سازو کارهای لازم برای ساخت و سازهای پایدار فراهم آید.

بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در شنبه, ۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵ب.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام