تقویت بنیه و تفکر بسیجی در میان مهندسین منشا اتفاقات و آثار خوب

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ کد خبر: YN1983 لینک ثابت خبر

در دیدار اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج مهندسین با هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان که در محل این سازمان برگزار شد، مهمترین مسائل مبتلابه جامعه مهندسی و راهکارهای تقویت روحیه بسیجی مورد تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در آغاز این نشست رئیس سازمان ضمن خیرمقدم به حاضران به تشریح شرایط فعلی حاکم بر جامعه پرداخت و گفت: امروز به دلیل تحریم‌ها و گرانی و شرایط ویژه اقتصادی, در وضعیتی مشابه دوران دفاع مقدس به سر می‌بریم و برای حفظ ارزشها و دستاوردها به انگیزه ای به مراتب قویتر نیازمندیم.

 دکتر سالاری با ذکر خاطراتی از دوران جنگ تحمیلی خواستار تقویت روحیه ایثار و مقاومت در جامعه مهندسی شد و افزود: ما در شرایط فعلی هم از منابع و ظرفیت‌های خوبی برخورداریم و با تقویت بنیه و تفکر بسیجی در میان مهندسین می توانیم منشا اتفاقات و آثار خوبی باشیم.

 مهندس امین امیدی مسئول سازمان بسیج مهندسین استان هم در سخنان خود با اشاره به حضور یک هزار نفر مهندسان بسیجی در سطح استان، از تشکیل هفت گروه تخصصی به کمک این افراد خبر داد و گفت: این گروه‌ها در مواردی چون آب، محیط زیست، مسکن، معماری و شهرسازی، حمل و نقل، نظام مهندسی و مدیریت شهری برنامه ریزی های خود را به پیش می برند.

 گزارش روابط عمومی سازمان حاکیست در این نشست اعضای شورای مرکزی بسیج مهندسین نقطه نظرات خود را برای گسترش روحیه و توانمندی مهندسان بسیجی بیان کردند.

 توسعه همکاری‌ها بین سازمان نظام مهندسی ساختمان و بسیج مهندسین در مواردی چون آموزش‌های عملی و تخصصی، برگزاری اردوهای فرهنگی و تربیتی و رفاهی و اجرای برنامه های فرهنگ سازی عمومی برای ساخت و ساز فنی تخصصی از مهمترین محورهای گفتگو در این نشست بود.

حاضران همچنین بر ضرورت رعایت ادب و احترام مهندسان در میان مردم و توجه به اخلاق حرفه ای در جامعه مهندسی تاکید و خواستار رعایت شئونات جامعه اسلامی در طراحی ها و اجرای پروژه‌ها شدند.

بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸ب.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام