تلاش برای ساخت و سازهای نوآورانه در استان یزد ؛ سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با پارک علم و فناوری پردیس همکاری می کند.

کد خبر: YN2507 لینک ثابت خبر

در جریان بازدید مدیران و اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد از پارک علم وفناوری پردیس تهران ، مقرر شد تفاهم نامه همکاری سازمان و پارک منعقد گردد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، این تفاهم نامه در راستاي اهداف عاليه سازمان نظام مهندسی ساختمان در توسعه فراگير صنعت ساختمان و الگوگيري از مدل هاي موفق نوآورانه کشور، ترویج و فرهنگ سازی فناوری و نوآوری در صنعت ساختمان و همچنین استفاده از فناوری های نوین برای خدمت رسانی به جامعه مهندسی استان، صورت می گیرد.

در این بازدید که حدود 50 نفر از مدیران سازمان، مدیران دفاتر نمایندگی شهرستانها و اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان یزد حضور داشتند، پس از دیدار با مدیران پارک علم و فناوری پردیس، بازدید از نمایشگاه محصولات فناورانه پارک فناوری پردیس، انجام شد و مهندسان یزدی با محصولات دانش بنیانی که شرکت‌های مستقر در پارک تولید کرده‌اند، آشنا شدند.

اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در این بازدید همچنین از شرکت های آسان پرداخت پرشین که با نام تجاری آپ در زمینه سیستم های پرداخت الکترونیکی داده ها فعالیت می کند و مرکز نمونه سازی و ساخت دیجیتال(فب لب) که هم مناسب فعالیت‌های کارگاهی ا‌ست و هم ماهیت پیوند دهنده‌ی آن را نمایان می‌کند و ترکیبی از فضاهای کارگاهی ناتمیز، سالن پرینت سه‌بعدی، اتاق برش لیزر، میزهای کار گروهی و اتاق‌های اداری است، بازدید کردند.

آنها همچنین از دستگاه فرز سی ان سی برای برداشت از بلوک‌های متریال مانند چوب، فلز و پلاستیک– دستگاه‌های پرینت سه بعدی برای افزایش لایه لایه متریال، عمدتاً از جنس پلاستیک و رزین و دستگاه لیزر برای برش و حک دو بعدی بر روی ورق متریال‌هایی مانند چوب و فلز بازدید کردند.

گفتنی است، پارك علم و فناوری پردیس به عنوان مهم‌ترین و بزرگ‌ترین پارك فناوری كشور، در سال 1384 در معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در جهت تجاری‌سازی دستاوردهای فناورانه و ایجاد بستر مناسب برای رشد فناوری و توسعه بازار شركت‌های دانش بنیان تاسیس شد و شامل 3 فاز و 3 پردیس نوآوری است.

فاز اول این پارک، در زميني به مساحت 20 هكتار با ایجاد بیش از 170 هزار متر مربع فضای تحقیقاتی و فناوری اجرا شده است و پرديس دانش به عنوان فاز دوم در زميني به مساحت 18 هكتار و پردیس سلامت در فاز سوم در زميني به مساحت 30 هكتاردر حال فعالیت است.

تاكنون بیش از 240 واحد فناور و دانش‌بنیان از بین بیش از 1900 متقاضی در حوزه‌های فناوری‌های پیشرفته همچون فناوری اطلاعات و ارتباطات، زیست فناوری، فناوری نانو، مواد جدید، مكانیك و اتوماسیون به عضویت این مجموعه در‌آمده و مراكز تحقیق و توسعه یا دفاتر طراحی و مهندسی خود را در پارك ایجاد کرده اند.

تلاش برای ساخت و سازهای نوآورانه در استان یزد ؛ سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با پارک علم و فناوری پردیس همکاری می کند.تلاش برای ساخت و سازهای نوآورانه در استان یزد ؛ سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با پارک علم و فناوری پردیس همکاری می کند.تلاش برای ساخت و سازهای نوآورانه در استان یزد ؛ سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با پارک علم و فناوری پردیس همکاری می کند.تلاش برای ساخت و سازهای نوآورانه در استان یزد ؛ سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با پارک علم و فناوری پردیس همکاری می کند.
بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در ش., 08/03/2019 - 13:20

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام