گسترش دامنه نظارت های سازمان

کد خبر: YN2522 لینک ثابت خبر

با ابلاغ جدید وزارت راه و شهرسازی، سازمان نظام مهندسی ساختمان می تواند از ساختمان های بدون پروانه نیز بازدید نماید.

به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر سالاری رئیس سازمان در ابتدای سی و چهارمین جلسه هیئت مدیره با اشاره به برگزاری جلسات مشترک سه جانبه با شهرداری یزد و اداره کل راه و شهرسازی استان گفت: توافق شد برای اطلاع رسانی مشترک سه ارگان، از ظرفیت نشریه "پیام نظام یزد" که هم اکنون هفتگی و به صورت دیجیتال منتشر می شود استفاده گردد.

وی افزود: همچنین مقرر گردید در نشریه "آوای شهر یزد" که اخیراً توسط شهرداری اخذ مجوز شده، مسائل مربوط به فرهنگ سازی و اطلاع رسانی های عمومی انعکاس یابد.

رئیس سازمان ادامه داد: اخیراً طی ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی، نظارت عالیه راه و شهرسازی در نظارت مضاعف سازمان ادغام و مقرر گردیده بازدیدها به صورت مشترک و هماهنگ انجام شود.

دکتر سالاری این اقدام را از دو جهت حائز اهمیت شمرد و گفت: نرم افزار خوبی در سطح ملی برای این امر تهیه شده که بانک اطلاعاتی مناسبی را در زمینه ساخت و سازها در اختیار ما قرار می دهد.

وی اضافه کرد : همچنین سازمان از این پس می تواند از ساختمان هایی که بدون پروانه ساخته می شوند نیز بازدید داشته باشد که در این بازدیدها علاوه بر بررسی کیفیت ساخت و ساز، می توانیم دلایل عدم اخذ پروانه را نیز بررسی کنیم.

رئیس سازمان افزود: با توافق به عمل آمده مقرر گردید در این بازدیدها علاوه بر نمایندگان سازمان و اداره راه و شهرسازی، از شهرداری نیز نماینده ای حضور داشته باشد.

در ادامه جلسه و باتصویب اعضای هیئت مدیره مقرر گردید مدت قرار داد پیمانکار مهمانسرای مشهد مقدس از یک سال به سه سال افزایش یابد به شرطی که افزایش سالیانه اجاره مبتنی بر افزایش تعرفه سالیانه سازمان میراث فرهنگی بوده و کمتر از 10درصد نباشد. همچنین نظام نامه کمیسیون حقوق شهروندی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد به تصویب اعضاء رسید.

گسترش دامنه نظارت های سازمانگسترش دامنه نظارت های سازمان
بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در ش., 08/10/2019 - 09:40

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام