تيم فوتسال سازمان نظام مهندسي ساختمان فاتح جام روز مهندسي

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ کد خبر: YN1307 لینک ثابت خبر

مسابقات فوتسال جام روز مهندسی در استان یزد با قهرمانی تیم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در این مسابقات که از 24 بهمن روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته با بازی 6 تیم از سازمان های نظام مهندسی ساختمان، معدن و کشاورزی و سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری و یک تیم از مرکز تحقیقات مواد معدنی در سالن عدالت یزد جریان داشت، تیم های نظام مهندسی ساختمان و کشاورزی به مرحله نهایی راه یافتند که در بازی پرگل فینال تیم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با نتیجه 5 بر 2 جام قهرمانی را به دست آورد و تیم های سازمان نظام مهندسی کشاورزی و بسیج مهندسین عمران و معماری در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند و تیم سازمان نظام مهندسی معدن عنوان چهارمی را ازآن خود کرد.

مهندس سعیدنامه مدیر باشگاه ورزشی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با تبریک این پیروزی اظهار داشت: مسابقات این دوره از نظر کیفی و تکنیک های فردی و گروهی در سطح بالایی قرار داشت. وی از خانواده های مهندسان عضو خواست از امکانات باشگاه ورزشی سازمان استفاده نمایند.

گفتنی است در مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال، مدیرکل ورزش و جوانان استان و روسای سازمان های نظام مهندسی استان یزد حضور داشتند و مهندس فرشید رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با حضور در جمع بازیکنان تیم قهرمان سازمان از آنان تقدیر کرد.

تيم فوتسال سازمان نظام مهندسي ساختمان فاتح جام روز مهندسيتيم فوتسال سازمان نظام مهندسي ساختمان فاتح جام روز مهندسي
بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۲:۲۲ب.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام