برگزاری نشست هم اندیشی مسئولان دفاتر مهندسی استان یزد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ کد خبر: YN1443 لینک ثابت خبر

به دعوت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، مسئولان دفاتر مهندسی روز سی ام خرداد گرد هم آمدند تا به اتفاق رئیس و تنی چند از اعضای هیئت مدیره  سازمان به بحث و بررسی مسائل حوزه عملکرد شان بپردازند.

در این نشست ضرورت توجه ویژه دفاتر مهندسی به رعایت مقررات و دستورالعمل ها و دقت نظر در طراحی ها همراه با سرعت عمل در پاسخگویی به مراجعان و انجام در خواست های آنان مورد تاکید قرار گرفت.

رئیس سازمان در جمع مسئولان دفاتر مهندسی خواستار تلاش مشترک برای جلوگیری از ساخت و سازهای خلاف قانون و پرهیز از دونقشه ای شدن ساختمان ها شد و گفت: هیئت مدیره دوره هفتم در برنامه های خود تقویت دفاتر مهندسی و افزایش کادر تخصصی آنها را در مرکز توجه قرار داده و به موازات ارتباط قوی تر با این دفاتر ، در صدد ایجاد دفاتر مهندسی منسجم و قوی است.

وی در سخنان خود از مسئولان دفاتر مهندسی خواست متن دستورالعمل ارجاع کار به دفاتر مهندسی را که روی سایت سازمان قرار گرفته مطالعه و هرگونه راهکار جهت اصلاح آن را برای طرح در هیئت مدیره گزارش نمایند.

رئیس سازمان همچنین به نشست اخیر هیئت مدیره با اعضای منتخب دوره پنجم شورای اسلامی شهر یزد اشاره کرد و آن را گام مهمی در ایجاد تفاهم و تعامل بین مسئولان ارشدحوزه شهرسازی و برنامه ریزی شهری دانست.

در این جلسه که رئیس شورای انتظامی و بازرسان سازمان نیز حضور داشتند، برخی از اعضای هیئت مدیره و نیز تنی چند از مسئولان دفاتر مهندسی به بیان دیدگاه های خود در جهت افزایش همدلی و مشارکت با هدف ارائه خدمات فنی تخصصی بهتر، سریع تر و شفافتر به جامعه پرداختند و خواستار تداوم چنین نشست هایی شدند.بحث اجرای نظارت مقیم که عملیاتی شدن آن یکی از مهمترین عرصه های اشتغال زایی برای مهندسان پایه 3 به شمار می رود از دیگر خواسته های حاضرین بود.

بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در پنجشنبه, ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳ق.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام