پیام مهندس رجبی به اجلاس بیستم هیات عمومی سازمانهای نظام مهندسی ساختمان استانها

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ کد خبر: YN1450 لینک ثابت خبر
به گزارش روابط عمومي سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور ، متن پيام مهندس فرج اله رجبی رييس سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور به شرح ذيل مي باشد :
به نام خداوند سبحان
بیستمین اجلاس هیأت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان در حالی شکل می‏گیرد که مهندسان به عنوان یکی از بخشهای جامعه بصیر و آگاه ایرانی، به تازگی تجربه خلق حماسه ملی 29 اردیبهشت را به کارنامه خود افزوده ‏اند و همچنین در شرایطی به بررسی دو دهه فعالیت‏های پرفراز و نشیب سازمان می‏پردازند که بیش از چند ماهی از تشکیل شورای مرکزی دوره هفتم نمی‏گذرد. شایسته است تا زحمات و تلاش‏های ارزنده همکاران خود را در شش دوره گذشته شورا ارج نهاده و استفاده از تجارب آنان را چراغ راه  خود قرار دهیم. شورای جدید خواهد کوشید تا در تعامل پایدار با همه سازمانها، نهادها، انجمن‏ها و تشکل‌های هم پیوند با حوزه ساخت و ساز، هم افزایی لازم را به عمل آورده و در جهت منافع ملی از هر کوششی به منظور تثبیت جایگاه حرفه در تولید و عرضه ساختمان با کیفیت و جلوگیری از مداخله اشخاص فاقد صلاحیت‏های حرفه‏ای دریغ نخواهد کرد و در این مسیر در حد ممکن، از تجارب جهانی نیز استفاده خواهد نمود.
اینجانب به وجود همکاران شریف، دلسوز و تلاشگر خود در سراسر کشور که به عنوان ارکان سازمان در حال انجام مأموریتی ملی هستند افتخار می‏نمایم و کمک به آنان را در جهت انجام وظایف قانونی، انضباط تشکیلاتی و شفافیت در تصمیم‏گیریهای سازمانی وظیفه خود می‏دانم.
سازمان نظام مهندسی ساختمان، به اعتبار ماهیت و ساختار قانونی خود دو عامل «دانش مهندسی» و
«تجربه حرفه‏ ای» را مورد تأکید قرار داده و مهمترین راهبرد خود تلقی می‏نماید. اعضای این سازمان در صورتی می‏توانند از عهده وظایف ملی و رسالت مهندسی خویش برآیند که به طور مستمر در پی کسب آگاهی و آشنایی با فناوریهای روزآمد بوده و پایبندی به تجربه اندوزی و اخلاق محوری را در فعالیت‏های حرفه‏ ای، پیشه ی خود سازند. مهندسان که در شمار نخبگان جامعه، منزلتی در خور توجه دارند باید بیش از گذشته، در قبال عملکرد حرفه‏ای خود، مسئولیت‏ گرا باشند و مسئولیت پذیری در میان آنان، به اعتبار سطح دانش حرفه‏ای، مهارت تجربی و افزوده‏های معرفت-آفرین، به ارزشی نهادینه و گران تبدیل شود. شهروندان و کارفرمایان نیز به همین نسبت می‏توانند مهندسان را به پاسخگویی بایسته ترغیب نمایند و این تحقق نمی‌یابد مگر با عزمی راسخ و امید به فردایی بهتر.
سحر با باد می‌گفتم حدیث آرزومندی خطاب آمد که واثق شو به الطاف خداوندی
       فرج اله رجبی
 رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان
        تیرماه 1396
 
بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در شنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۵:۲۸ب.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام