جستجو

احداث ۱۴۱ مسکن طرح اقدام ملی در بافق

  • صفحه اصلی
  • احداث ۱۴۱ مسکن طرح اقدام ملی در بافق
maskan meli

رئیس بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی بافق گفت: طرح اقدام ملی مسکن شهرستان بافق در قالب ساخت ۱۴۱ واحد مسکونی با حضور دو پیمانکار در حال اجراست.

علیرضا طالعی در بازدید از روند احداث طرح اقدام ملی مسکن گفت: از مجموع ۵۲۰ متقاضی ثبت نام شده در فاز اول طرح اقدام ملی مسکن بافق، ۱۴۱ نفر حائز شرایط شدند.


وی متوسط مساحت در نظر گرفته شده برای واحد‌های مسکونی در این طرح را از ۱۶۰ تا ۱۶۸ مترمربع بیان کرد و افزود: حداکثر زیر بنای مفید برای هر واحد ۱۱۰ مترمربع است.

رئیس بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی بافق با اشاره به اینکه عملیات خاکبرداری و زیر سازی طرح اقدام ملی مسکن شهرستان از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده است، افزود: برای اجرای مرحله فونداسیون، تاکنون بیش از ۲۱ هزار مترمربع عملیات خاکبرداری و ۱۲ هزار متر مربع زیر سازی انجام شده است


طالعی گفت: قرار است در مدت یک سال به مرحله اتمام نماکاری رسیده و پس از آن برای اجرای نازک کاری و معماری داخلی به متقاضیان تحویل داده شود.

سید مهدی طلایی مقدم فرماندار بافق نیز بر لزوم تسریع در عملیات احداث مسکن ملی تأکید کرد و گفت: شروع احداث مسکن ملی، امید مردم بویژه جوانان برای خانه دار شدن را افزایش داده است.
 

شهرستان‌