برگزاري مراسم تحليف 300 نفر از مهندسان جوان در استان يزد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ کد خبر: YN1332 لینک ثابت خبر

با برگزاري مراسم سوگندمهندسي در استان يزد ، افزون بر 300 نفر از مهندسان جوان اين استان كه درآزمونهاي ورود به حرفه پذيرفته شده اند آماده ارائه خدمات در حوزة صنعت ساختمان شدند .

به گزارش روابط عمومي سازمان ، در اين مراسم مهندس فرشيد رئيس سازمان ، مهندسان را سرمايه هاي معنوي ، تخصصي و حرفه اي كشور توصيف كرد و از آنان خواست در تمام دورة خدمت خود، مفاد سوگندمهندسي را نصب العين قرار دهند . وي با آرزوي سالي پر از موفقيت براي حاضران ، ضرورت احساس مسئوليت در شئون كاري و نيز ارتباط قوي آنها با سازمان نظام مهندسي ساختمان از طريق شركت در دوره ها ، حضور فعال در جلسات مجمع عمومي و همكاري در اجراي طرح نظام پيشنهادات را خاطر نشان كرد .

دكتر جواهري نايب رئيس اول سازمان و عضو شوراي مركزي نيز در زمينه اهميت توجه به اخلاق حرفه اي سخن گفت و با برشمردن ويژگي هاي كاري سازمان ، اظهار داشت : نقش اصلي ما زمينه سازي و توجه ويژه به رعايت مباحث مقررات ملي ساختمان است و مهندس موفق كسي است كه تمام ضوابط و مقررات مربوط به حوزة فعاليت خود را بشناسد و آنها را رعايت كند.وي اهميت گزارش نويسي و ارائه به موقع گزارشهاي مرحله اي به شهرداري و نظام مهندسي را خاطر نشان كرد و رفتار مسئولانه توأم با امانت داري را ضروري خواند .

آقايان مهندس شفيع نادري عضو هيئت مديره و دري مشاور امور مالي و مالياتي سازمان نيز  به ترتيب دربارة مفاد مبحث دوم مقررات ملي ساختمان و ضوابط و مقررات مالياتي و تكميل اظهارنامه سخن گفتند .

درادامه مراسم ، همراه با قرائت سوگندمهندسي توسط مهندس زيني خزانه دار سازمان ، حاضران براي شروع دورة كاري رسمي و متعهدانه ميثاق بستند . 

برگزاري مراسم تحليف 300 نفر از مهندسان جوان در استان يزدبرگزاري مراسم تحليف 300 نفر از مهندسان جوان در استان يزدبرگزاري مراسم تحليف 300 نفر از مهندسان جوان در استان يزدبرگزاري مراسم تحليف 300 نفر از مهندسان جوان در استان يزدبرگزاري مراسم تحليف 300 نفر از مهندسان جوان در استان يزد
بالای صفحه ارسال شده توسط karami در پنجشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۴۶ق.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام