سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد حامی مهندسان بسیجی و ایثارگر

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ کد خبر: YN1691 لینک ثابت خبر

همایش مهندسین بسیجی و یادواره 54 شهید مهندس استان یزد روز پانزدهم بهمن با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان و بسیج مهندسین استان یزد در سالن همایش های فرهنگ غدیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان در این مراسم مهندس مهدی چمران در سخنان  خود با تشریح نقش مهندسان در مراحل مختلف دفاع مقدس بر اهمیت اعتماد به نفس و خود اتکایی تاکید کرد و گفت: برای پیشرفت های علمی و فنی تخصصی در جامعه توقف یا کندی حرکت معنا ندارد و جوانان برومند کشور ثابت کرده اند که با شناخت نیازهای جامعه در زمان های مختلف ابتکار عمل را در دست دارند.

در این مراسم که دکتر محمدرضا جواهری دبیر اجرایی اول شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و چند تن از مسئولان استان حضور داشتند، سردار جمیری فرمانده سپاه الغدیر  از حماسه آفرینی مهندسان در دوران دفاع مقدس و سازندگی های پس از جنگ تحمیلی تجلیل کرد. در ادامه از خانواده های مهندسان شهید و ایثارگر تقدیر به عمل آمد.

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد حامی مهندسان بسیجی و ایثارگرسازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد حامی مهندسان بسیجی و ایثارگرسازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد حامی مهندسان بسیجی و ایثارگرسازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد حامی مهندسان بسیجی و ایثارگر
بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷ق.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام