پيام تبريك رئيس سازمان به مناسبت سال نو

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ کد خبر: YN1711 لینک ثابت خبر

در آستانه فرارسیدن سال 1397 هجری خورشیدی پيام تبريكي از سوي مهندس فرشيد رئيس سازمان انتشار يافت متن پيام چنين است :

بنام معمار هستي

فرارسيدن بهار تازه و آغاز سال 1397 خورشيدي را به تمام مهندسان گرانقدر عضو سازمان و خانواده هاي محترم تبريك و تهنيت ‌عرض مي كنم. خدای را سپاس می گوییم که سالی تازه را پیش روی مان قرارداد تا آنچه آموخته و تجربه کرده ایم، بهتر از گذشته، به کار گیریم.

از خدا می خواهیم تا با یاری او و قدرت اندیشه و ابتکار و خلاقیتی که در وجودمان نهاده، بتوانیم با برنامه ریزی و پیگیری و نظارت بر کارهایمان، در راهی که سر انجامش سعادت و رستگاری است قدم برداریم.

ما در  سال جدید نیز به یاری خداوند بزرگ بر میثاق حرفه ای خود با شهروندان برای تلاش  در مسیر تحقق مقررات ملی ساختمان پای فشرده تا با بهره گیری از تمام توان تجربی و دانش تخصصی مهندسان عضو سازمان در جهت طراحی و اجرای بناهای مقاوم، ایمن، بادوام، زیبا و منطبق بر معیارهای زیست محیطی گام برداریم.

سالي كه گذشت با همه فراز و نشيب هاي آن سالي پرخير و بركت همراه با تجربيات گرانقدري در جهت همبستگي و همدلي مهندسان دلسوز عضو اين نهاد بزرگ مردمي به شمارآمد . اميدوارم در سال جديد بتوانيم با اجرايي كردن برنامه ريزيهاي انجام شده و شكوفايي آثار تدابير و تصميمات اتخاذ شده در دورة هفتم هيئت مديره شاهد دلگرمي هر چه بيشتر مهندسان گرانقدر،اعتماد سازي براي سازمان در جامعه ، حاكميت قوانين و مقررات بر ساخت و سازها و رونق صنعت ساختمان باشيم . برخود لازم مي دانم تقارن اين ايام را با آغاز ماه رجب المرجب، ماه رحمت و لطف خداوندی خدمت شما مهندسان و همسران گرامي تان تبريك عرض كنم . به ياري خدا اين تقارن مبارك زمينه ساز سالي پربار وسرشار از خير و بركت براي مهندسان گرامي باشد.

 بهروز و پايدار باشيد-عليرضا فرشيد

رئيس سازمان 

بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۳:۱۰ب.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام