جستجو

فراخوان واگذاری غرفه های نمایشگاه صنعت ساختمان استان 

  • صفحه اصلی
  • فراخوان واگذاری غرفه های نمایشگاه صنعت ساختمان استان 
نمایشگاه

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد از تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات برای حضور و مشارکت در برگزاری بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان استان یزد دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛ سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد به عنوان ناظر و سیاستگذار برگزاری بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان استان یزد از شرکت های فعال در حوزه صنعت ساختمان دعوت کرد تا نسبت به مشارکت در این نمایشگاه اقدام نمایند.
این نمایشگاه در دو سالن اصلی طی روزهای 28 الی 31 شهریور ماه سال جاری در محل شهرک نمایشگاه های بین‌المللی استان در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود.
بر اساس سیاستگذاری های جدید و برنامه ریزی های انجام شده نمایشگاه بیست و دوم با نوآوری های متفاوت و با رویکرد فنی و تخصصی و با هدف جذب مشارکت بیشتر جامعه هدف این حوزه برگزار می شود.
شرکت ها و افراد حقیقی فعال در حوزه صنعت ساختمان که علاقه مند به حضور در این نمایشگاه هستند می‌توانند با بررسی پلن جانمایی غرفه ها، از طریق لینک ذیل به درخواست غرفه اقدام نمایند.
گفتنی شماره تماس 09942337599 آماده ارائه مشاوره و توضیحات تکمیلی در اینباره می باشد. این نمایشگاه با مشارکت شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان یزد برگزار می شود

پلن جانمایی غرفه ها

فرم درخواست