اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد صاحب "خانه مهندس" می شوند

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ کد خبر: YN1846 لینک ثابت خبر

صبح امروز رئیس سازمان به اتفاق تنی چند از اعضای هیات رئیسه به همراه مشاور پروژه از عملیات مرمت و بازسازی ساختمان رفاهی اعضای سازمان در خیابان سید گلسرخ یزد بازدید کردند.

 دکتر سالاری در پایان این بازدید در گفتگو با روابط عمومی سازمان گفت: این بنا با ۶۰۰ متر مربع عرصه و ۸۰۰ متر مربع اعیانی، در دو طبقه زیرزمین و همکف و با همت هیئت مدیره دوره هفتم مرمت و بازسازی شده و تا به حال ۱۱ میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.

 به گفته وی این محیط زیبا و آرام بخش که در فضای سنتی اجرا شده به عنوان خانه مهندس در نظر گرفته شده و تمرکز روی کار بر روی خدمات پذیرایی برای اعضا می باشد.

 سالاری افزود: در حال حاضر ساختمان در بخش ابنیه و مرمت پایان یافته و آماده نصب تاسیسات و تجهیزات مربوطه است.

 رئیس سازمان همچنین از تمدید قرارداد پیمانکار تا یک ماه دیگر و سپس تعیین بهره بردار و و تصمیم به آماده سازی مجموعه بر اساس تصمیم هیئت مدیره جدید جهت استفاده مهندسان و خانواده های آنان خبر داد. وی ابراز امیدواری کرد این ساختمان حداکثر تا پنجم اسفند همزمان با مراسم بزرگداشت روز مهندس به بهره برداری نهایی برسد.

اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد صاحب "خانه مهندس" می شونداعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد صاحب "خانه مهندس" می شونداعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد صاحب "خانه مهندس" می شونداعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد صاحب "خانه مهندس" می شونداعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد صاحب "خانه مهندس" می شونداعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد صاحب "خانه مهندس" می شوند
بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در یکشنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۶:۲۵ب.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام