نظارت مضاعف گاز با استفاده از ناظران متخصص و باتجربه در دستور کار سازمان

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ کد خبر: YN1984 لینک ثابت خبر

در پی دیدار رئیس سازمان و مدیر عامل شرکت گاز استان و با هدف پیگیری موارد توافق طرفین، کارگروه سه جانبه گاز در محل سازمان نظام مهندسی ساختمان تشکیل جلسه داد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان نمایندگانی از شرکت گاز استان، نماینده اداره کل راه و شهرسازی و مدیر امور مشترکین سازمان با حضور نایب رئیس دوم سازمان، به بحث و بررسی درباره رفع مشکلات و موانع موجود بر سر راه نظارت گاز خانگی پرداختند.

 تغییرات در دست انجام در امور مشترکین در ابعاد پرسنلی و نرم‌افزاری و سخت‌افزاری از جمله محورهای مذاکره در این نشست بود، که هماهنگی های لازم به عمل آمد.

 از دیدگاه های حاضران، برنامه‌های ساختاری و توسعه نظارت گاز، افزایش کیفیت نظارت، رعایت عدالت در توزیع پرونده ها، تقویت کارگروه اجرایی دفتر گاز و آموزش مجریان و ناظران بر اساس اصلاحات مبحث ۱۷ مقررات ملی ساختمان مورد توجه است.

 نایب رئیس دوم سازمان در پایان جلسه در گفتگو با روابط عمومی سازمان نتیجه گفت و گو ها را خوب و سازنده ارزیابی و ابراز امیدواری کرد، با اقدامات در دست انجام، رضایت بهتر مردم و مهندسان تامین و سرعت عمل بیشتری در کارها حاصل شود.

 به گفته مهندس زحمت کش، نظارت مضاعف در زمینه گاز با استفاده از ناظران متخصص و باتجربه و با رعایت شرایط پیش بینی شده نیز در دستور کار است. از جمله شرایط مورد نظر برای عضویت در گروه نظارت مضاعف، عدم اشتغال فرد در امر نظارت از زمان شروع کار در گروه نظارت مضاعف است.

بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱:۳۵ب.ظ

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام