تاکید بر تعامل با دستگاههای حوزه ساخت و ساز در شهرستان ها

کد خبر: YN2053 لینک ثابت خبر

دکتر فلاح نایب رئیس اول سازمان در گفتگو با روابط عمومی، خواستار تعامل هرچه بیشتر دفاتر نمایندگی سازمان در شهرستان ها و شورای شهر، شهرداری و فرمانداری حوزه مسئولیتشان شد .

وی که نمایندگی هیئت مدیره در امور مربوط به دفاتر نمایندگی سازمان در شهرستانها را  برعهده دارد، درباره مهمترین برنامه‌های دفاتر برای سال ۹۸ اظهار داشت: سعی داریم ارتباط خوب و سازنده بین دفاتر نمایندگی سازمان و شورای اسلامی شهرها ،شهرداری ها و فرمانداری ها برقرار کنیم. این مهم با توجه به تغییرات اخیر در شهرداری ها و بر اساس تفاهمات خوبی که در مرکز استان بین معاونت عمرانی استانداری با شهرداری و سازمان نظام مهندسی ساختمان برقرار شده، باید به شهرستانها تسری پیدا کند و ظرفیت‌های جدیدی برای شهرستان ها در بخشهای طراحی نظارت و اجرا فراهم آید.

دکتر احمد علی فلاح همچنین دومین جلسه مشترک هیئت رئیسه دور هشتم، مدیران و مدیران دفاتر نمایندگی سازمان در شهرستان ها را که روز سه‌شنبه ۱۶ بهمن برگزار شد، سازنده خواند که در آن مشکلات موجود در روند کاری دفاتر در فضای صمیمانه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

 به گفته وی از مهمترین موارد مطرح شده مربوط به حوزه خدمات مهندسی سازمان و هماهنگی میزان و نحوه اخذ وجوهات این حوزه بود و مقرر گردید در زمینه قراردادها و مسائل مالی و اداری دفاتر نیز وحدت رویه لازم ایجاد شود.

تاکید بر تعامل با دستگاههای حوزه ساخت و ساز در شهرستان ها
بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, 02/06/2019 - 12:36

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام