برگزاری همایش مهندسین بسیجی و یادواره ۵۴ شهید مهندس استان یزد

کد خبر: YN2057 لینک ثابت خبر

همایش مهندسین بسیجی و یادواره ۵۴ شهید مهندس استان یزد چهارشنبه شب در سالن شهید عباسپور به دعوت سازمان بسیج مهندسین و مشارکت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، در این مراسم پس از خیرمقدم مهندس امین امیدی مسئول سازمان بسیج مهندسین استان و ارائه گزارشی کوتاه از فعالیت های این سازمان، مهندس مهدی چمران به ایراد سخن پرداخت و گفت : روحیه ایثار، اخلاص، ولایتمداری و حضور در صحنه موجب ناامیدی دشمن است.

وی ادامه داد: باید با همدلی در رسیدن به تمام اهداف نظام و تحقق مسیر شهیدان بیش از گذشته در کشور فعالیت های فرهنگی و ارزشی انجام شود.

یادگار دوران دفاع مقدس خاطر نشان کرد: برگزاری اینگونه برنامه های فرهنگی و انقلابی با حضور مدیران جهادی و پیشکسوتان عرصه شهادت موجب انتقال فرهنگ ناب بصیرت و معرفت به نسل جوان است.

چمران تاکید کرد: در دفاع مقدس همه مردم گوش به فرمان ولی خود بر حسب وظیفه دینی در جبهه های حق علیه باطل شرکت کردند و امروز هم باید مدافع نظام و ارزش های معنوی انقلاب باشیم.

وی تصریح کرد: تحریم ها و تهدیدهای دشمنان ادامه دارد ولی با فعالیت مضاعف و همدلی و هوشیاری مردم و مسئولان توطئه های آنها همانند گذشته خنثی می شود.

در این مراسم که سردار جمیری فرمانده سپاه الغدیر به همراه جمعی از مسئولین استان حضور داشتند، از آقایان دکتر نقصان محمدی و مهندس صحتی  مهندسین بسیجی پیشکسوت استان و نیز خانواده شهید مهندس میرزا محمود شریعتمداری بافقی تجلیل شد .

استان یزد با یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت سه هزار و 850 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده و 300 هزار بسیجی دارد  که در میان آنان افزون بر یک هزار مهندس بسیجی عضو سازمان بسیج مهندسین استان هستند.

بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در پ., 02/07/2019 - 13:03

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام