جستجو

بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان یزد برگزار می شود

  • صفحه اصلی
  • بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان یزد برگزار می شود
کنفرانس

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با بیان اینکه تمامی مصالح مورد نیاز ساختمان‌سازی در یزد تولید می‌شود، از برگزاری بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان یزد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، مجتبی فرهمند در جمع اصحاب رسانه  با اشاره به در پیش بودن بیست و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان سازی استان یزد، اظهار داشت: این نمایشگاه یکی از نمایشگاه‌های مهم استان یزد به حساب می‌آید.

وی با تاکید بر اهمیت برگزاری نمایشگاه‌ها و عرضه محصولات در آن خاطرنشان کرد: اگر جایگاه نمایشگاه را در هر شهری بخواهیم تحلیل کنیم به این نتیجه می‌رسیم که یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های شهر توسعه یافته حضور نمایشگاه‌های بین‌المللی در آن شهر است.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد بیان کرد: به ویژه شهری همچون یزد که سابقه تاریخی و گردشگری دارد و یکی از محورهای توسعه آن گردشگری است، برگزاری نمایشگاه‌ها می‌تواند در توسعه و رونق گردشگری و به دنبال آن توسعه اقتصادی استان داشته باشد.

فرهمند گفت: نمایشگاه صنعت ساختمان به دلیل نقش این صنعت در حوزه‌های مختلف تولیدات و محصولات کارخانجات و دامنه وسیع آن یکی از مهمترین نمایشگاه‌هایی است که در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی گفت: نمایشگاه صنعت ساختمان استان یزد به دلیل اینکه به لحاظ معماری و ساختمانی و این برند ملی که ساختمان‌سازهای یزد در کل کشور دارند، از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با تاکید بر اینکه این رویداد به چهار روز خلاصه نمی‌شود، عنوان کرد: قبل و بعد از این نمایشگاه رویدادهای آموزشی مرتبط با صنعت ساختمان و مصالح ساختمانی در یزد برگزار خواهد شد.

فرهمند با بیان اینکه مهمترین ویژگی که این نمایشگاه می‌تواند داشته باشد، اصلاح زنجیره ساخت و ساز در شهر یزد است افزود: امروز متاسفانه به دلایل مختلف این زنجیره در استان یزد دچار عیب و نقص شده و این نقص هم مشکلات جدی به دنبال دارد.

وی با تاکید بر اینکه در استان یزد تمامی مصالح ساختمانی در استان یزد تولید می‌شود و صرفا کلید و پریز برق در این استان تولید نمی‌شود گفت: این نمایشگاه و رویداد می‌تواند محلی برای تلاقی و حضور چرخه صنعت ساختمان داشته باشد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد ادامه داد: قطعا این بستر مناسبی است که بتوانیم توانمندی‌هایمان را در استان به نمایش بگذاریم و صرفا نگاه ما استانی نیست و در نمایشگاه امسال هفت استان کشور به معرفی توانمندی‌های خود خواهند پرداخت.

Image
یل
Image
ريالۀ
Image
ببظیذ
Image
ظقل
Image
ثلبی
Image
ضق
Image
یب