جستجو

کاهش مشکلات ساخت و ساز با تعامل ارکان نظارتی این حوزه در ابرکوه

  • صفحه اصلی
  • کاهش مشکلات ساخت و ساز با تعامل ارکان نظارتی این حوزه در ابرکوه
ابرکوه

مدیر نظام مهندسی ابرکوه  در نشست با رئیس را ه و شهرسازی این شهرستان  با اشاره به تعامل خوب نظام مهندسی ابرکوه با سایر حوزه های ساخت و ساز گفت:با تعامل بین ارکان نظارتی ساخت مسکن، اعم از نظام مهندسی، شهرداری ،راه و شهرسازی  و دیگر ادارات مشکلات  ساخت و ساز کاهش یافته است.

مهندس رضا شریف با اشاره به فعالیتهای این دفتر در 5 ماهه اول سالجاری اظهار کرد: امسال 10 پروژه صنعتی با زیر بنای24162 متر مربع و 235 پرونده نهضت مسکن به زیر بنای23500 متر مربع جمعا 267 پرونده با زیر بنای 50683 متر مربع داشتیم.

وی افزود :با توجه به اینکه  نظام مهندسی  و مهندسان مهمترین رکن بر ساخت و ساز کشور هستند و در این زمینه تقریباً همه افکار و اذهان عمومی و تخصصی متوجه مهندس است لذا ارائه خدمات شایسته در حوزه ساخت و ساز به تمامی مالکان و متقاضیان  از وظایف اصلی ماست.

مهندس معماریان  در بازدید از دفتر نمایندگی ابرکوه با رئیس این نمایندگی در خصوص مسائل مربوط به نظارت بر ساخت و سازهای نهضت ملی و ساخت و سازها سطح شهر ابرکوه ، مهردشت و مسائل این حوزه گفتگو کرد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ابرکوه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مهندس شریف سازمان نظام مهندسی را یک بازوی قدرتمند راه و شهرسازی در راستای اصولی سازی و استانداردسازی در حوزه ساختمان دانست و با توجه به هم افزایی که بین اداره راه و شهرسازی و نظام مهندسی وجود دارد در کمترین زمان ممکن به حداکثر کیفت در حوزه ساختمان دست پیدا خواهیم کرد.

شهرستان‌