جستجو

پاسخ مثبت واحد رفاه سازمان به تمامی درخواست های تسهیلاتی

  • صفحه اصلی
  • پاسخ مثبت واحد رفاه سازمان به تمامی درخواست های تسهیلاتی
تسهلات2

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد از پاسخ مثبت به تمامی درخواست های تسهیلاتی اعضای دارای پروانه اشتغال و معرفی آنها به بانک های عامل خبر داد.
به گزارش روابط عمومی، مهندس «مجتبی فرهمند» با بیان اینکه پرداخت تسهیلات یکی از مهمترین درخواست‌های اعضا در حوزه رفاهی است، اظهار کرد: بر اساس نظرسنجی انجام شده به منظور تدوین تقویم رفاهی سازمان، مشخص گردید که بخش کثیری از اعضا متقاضی استفاده از تسهیلات هستند.
وی ادامه داد: برهمین اساس و به منظور پاسخ مثبت به درخواست مهندسین، مذاکره با تعداد زیادی از بانک‌های عامل انجام شد که در نهایت موفق شدیم از طریق سه بانک پارسیان، تجارت و صادرات تسهیلات مد نظرمهندسین را تامین کنیم.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با اشاره به اینکه در مرحله نخست پنل درخواست برای مهندسین دارای پروانه اشتغال فعال شد، تاکید کرد: در حال حاضر درخواست تمامی مهندسین دارای پروانه اشتغال با پاسخ مثبت همراه و معرفی نامه آنان به بانک صادر شده است.
فرهمند در تشریح آمارمهندسین معرفی شده به بانک های عامل مطرح کرد: 530 نفر از مهندسین به منظور دریافت وام های یک و 2 میلیارد ریالی به بانک ها معرفی شدند که مجموع ریالی تسهیلات این نفرات به 564 میلیارد می رسد.
وی خاطرنشان کرد:455 نفر از بانک پارسیان، 41 نفر بانک تجارت و 34 نفر از بانک صادرات موفق به دریافت تسهیلات شده اند.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد تاکید کرد: در مراحل آتی، پرداخت تسهیلات به اعضا با اولویت افرادی که تاکنون از این خدمت رفاهی سازمان استفاده نکرده اند در دستور کار قرار دارد که مهندسین می توانند با مراجعه به واحد رفاه درخواست خود را ثبت و پیگیری نمایند.