تلاش برای به روز رسانی صنعت ساختمان در استان یزد؛ مهندسان یزدی از نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران بازدید کردند

کد خبر: YN2512 لینک ثابت خبر

اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد شامل اعضای هیئت مدیره و نمایندگان شهرستان ها    با بازدید 5 ساعته از نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران، با به روز ترین متدها و مصالح ساخت و ساز آشنا شده و مذاکراتی را با شرکت های فعال در حوزه صنعت ساختمان انجام دادند.
به گزارش روابط عمومی سازمان، نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران با نام ( Iran Confair) رویدادی 4 روزه بود که امسال از 6 تا 9 مردادماه از سوی اتاق تعاون ایران برگزار شد.
با برگزاری این رویداد نمایشگاهی تخصصی و معتبر در حوزه ساختمان سازی، متخصصان و فعالان عرصه ساخت و ساز گردهم آمدند و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتنی است، نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران با حضور بیش از هزار شرکت داخلی و 200 شرکت خارجی از کشورهای ترکیه، چین، روسیه، ایتالیا، یونان، قبرس، فرانسه، بلژیک، ژاپن، آلمان، اسپانیا، کره جنوبی، امارات متحده عربی، سوئیس، فنلاند، استرالیا، سوئد، مالزی، انگلستان، آمریکا، پرتغال، نروژ، لهستان، ویتنام و هلند برگزار شده و به کار خود پایان داد.

تلاش برای به روز رسانی صنعت ساختمان در استان یزد؛  مهندسان یزدی از نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران بازدید کردندتلاش برای به روز رسانی صنعت ساختمان در استان یزد؛  مهندسان یزدی از نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران بازدید کردند
بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در ی., 08/04/2019 - 14:42

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام