برگزاری جلسه هم اندیشی مهندسان معمار پایه یک با اعضای کمیسیون تخصصی معماری و رئیس سازمان

کد خبر: YN2520 لینک ثابت خبر

به درخواست مهندسان معمار پایه یک سازمان برای بررسی مسائل مربوط به این رشته ،جلسه هم اندیشی با حضور رئیس سازمان و اعضای کمیسیون تخصصی معماری برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر سالاری در این جلسه با اشاره به مشکلات موجود برای ارتقای کیفیت ساخت و سازها گفت: متأسفانه فرایند انجام کار در بسیاری زمینه ها معیوب است که باید تلاش کنیم تا شرایط بهتری را رقم بزنیم.
 وی افزود: برخی از صلاحیت های اعطاء شده به افراد، متناسب با توانایی های آنان نیست که در تلاش هستیم با تعریف موارد تشویقی نسبت به ارتقاء توانمندی‌های اعضاء اقدام نماییم.
 رئیس سازمان اضافه کرد: باید شرایطی ایجاد شود که مهندسان و به ویژه پیشکسوتان نسبت به وضع موجود حساس شوند و اصلاح رویه ها را خواستار شوند.
 دکتر سالاری با اشاره به این موضوع که برای اصلاح برخی ساختارها ابتدا باید قابلیت سازی کنیم گفت: در بعضی حوزه ها که به تازگی ورود پیدا کرده ایم با کمال تأسف مشاهده می‌کنیم که ظرفیت لازم برای انجام کار وجود ندارد و باید قابلیت هایی را ایجاد نماییم.
 وی گام اول در راستای اصلاح را پذیرفتن وجود خطاها دانست و از اعضای کمیسیون تخصصی معماری سازمان خواست برای بهبود فرایندها پیشنهاد ارائه دهند.
 لازم به ذکر است در ابتدای این نشست شرکت کنندگان به بیان دیدگاه‌های خود پرداخته و به مواردی چون تهیه نقشه ساختمان های بزرگ در خارج از استان، دونقشه ای بودن ساخت و سازها، تهیه نقشه توسط افراد غیر متخصص، نحوه تخصیص ظرفیت های مهندسی و دفاتر و ... اشاره کردند.

برگزاری جلسه هم اندیشی مهندسان معمار پایه یک با اعضای کمیسیون تخصصی معماری و رئیس سازمانبرگزاری جلسه هم اندیشی مهندسان معمار پایه یک با اعضای کمیسیون تخصصی معماری و رئیس سازمان
بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در س., 08/06/2019 - 14:45

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام