پیام رئیس سازمان به مناسبت روز خبرنگار

کد خبر: YN2521 لینک ثابت خبر

مهدی سالاری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در پیامی ضمن تبریک "روز خبرنگار" از  اهتمام مسئولانه جامعه خبری و خبرنگاران فقید استان در اشاعه اخبار حوزه صنعت ساختمان و ارتقاء فرهنگ و  آگاهی های جامعه در ساخت و سازها تقدیر کرد.
متن کامل پیام به شرح ذیل است.

بسم الله الرحمن الرحیم
ن والقلم و مایسطرون
هفدهم مرداد مزین به نام کسانی است که با تلاش و همت خویش رسالت بزرگ اطلاع رسانی به آحاد جامعه را بر دوش دارند. این روز یادآور مجاهدت ها و زحمات عزیزانی است که با حضور در این عرصه مسوولیت تاریخی را در بیان واقعیت ها برعهده دارند و صداقت را سرلوحه کردار و گفته های خود قرار داده تا در راه رساندن حقایق به مخاطبین خود لحظه ای فرو گذار نکنند.
توسعه این مرز و بوم تحقق نخواهد یافت مگر به همت انسان های سخت کوش ، پرتلاش ، تیزهوش و صادق و آنان که بی آلایش در قاموس قلم خبرنگاری ، سختی های کار را به جان خر یده و برای تحول و توسعه میهن اسلامی ایران در تلاش هستند.
روز هفدهم مرداد هر سال فرصت مغتنمی است برای پاسداشت کوششهای صادقانه خبرنگاران آزاده ای که برای دسترسی ، تولید ، توزیع و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.
اینجانب از طرف هیئت مدیره و به نمایندگی از جامعه مهندسی استان یزد ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای رسانه بویژه "شهید محمود صارمی"، از  اهتمام مسئولانه جامعه خبری و خبرنگاران پرتلاش استان در اشاعه اخبار حوزه صنعت ساختمان و ارتقاء فرهنگ و  آگاهی های جامعه درزمینه ساخت و سازها که تاثیر مستقیمی در صیانت از منابع ملی و توسعه پایدار استان و همچنین امنیت شهروندان دارد، تقدیر و تشکر نموده و از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام شما را در عرصه آگاهی مسئلت دارم.

مهدی سالاری
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در پ., 08/08/2019 - 09:03

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام