گسترش تعاملات دفتر نمایندگی سازمان درشهرستان مهریز

کد خبر: YN2530 لینک ثابت خبر

جلسه هم اندیشی دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان درشهرستان مهریز با مدیران ادارات راه وشهرسازی ومیراث فرهنگی شهرستان ، شهرداری و شورای اسلامی شهر با هدف حفاظت از باغ شهر مهریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در این جلسه ضمن تاکید بر برگزاری جلسات هم اندیشی به صورت ماهیانه، قرار شدضوابط طراحی در بافت تاریخی مهریز به صورت مکتوب توسط نمایندگان میراث فرهنگی در شهرستان مهریز ارائه شود.

همچنین مقرر شد در راستای کوتاه شدن زمان تائید نقشه ها در اداره میراث فرهنگی شهرستان تلاش و برای مالکان بافت تاریخی نیز طرح های تشویقی در نظر گرفته شده و نماینده میراث فرهنگی در سمینار شرح طرح تفصیلی حضور یافته و آموزش های لازم در این خصوص را ارائه دهد.

مدیر دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد درمهریز در این جلسه با تبریک انتصاب سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی شهرستان ، بر نزدیکتر کردن دیدگاه ها به هم ورفع مشکلات تاکیدکرد.

کرباسی سرپرست میراث فرهنگی مهریز در ادامه نکاتی رادرمورد بافت تاریخی وچگونکی ساخت وسازوطراحی نقشه بیان و بر هم افزایی دستگاه های حاضر در مسیر ساخت و سازهای استاندارد تاکید نمود.
در پایان قرار شد در جلسه بعدی دیگر راهکارهای استاندارد سازی صنعت ساختمان در باغ شهر مهریز بررسی شود.

گسترش تعاملات دفتر نمایندگی سازمان درشهرستان مهریز
بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi در چهارشنبه, 08/14/2019 - 10:16

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام