دعوت از مهندسین جهت عضویت در شبکه یکپارچه و نوآور صنعت ساختمان

کد خبر: YN2980 لینک ثابت خبر

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد از مهندسین و دیگر افراد تاثیرگذار در صنعت ساختمان برای عضویت در شبکه نوآوری این صنعت و ایجاد شبکه ای یکپارچه از تامین کنندگان مصالح، طراحان، مجریان و ناظران دعوت نمود.
به گزارش روابط عمومی سازمان ، مهدی سالاری در کارگاه آموزشی شبکه سازی نوآوری در صنعت ساختمان، داشتن درکی درست از مفهوم و نیاز به نوآوری در این صنعت از سوی مسئولین و مدیران ارشد را بسیار ارزشمند خواند و افزود:خوشبختانه امروز این باور که ادامه تفکرات و فرآیندهای گذشته دیگر پاسخگوی نیاز مشتریان نخواهد بود و موجب بی اعتمادی مردم و مهندسین می شود فراگیر شده و لازم است به سمت روش های جدید و استفاده از فناوری های نوین حرکت کنیم.
وی اظهار داشت: ورود شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی از سال های پیش به حوزه نوآوری در صنعت ساختمان و همچنین انعقاد تفاهم نامه ای بین این شورا و معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری شرایط و فضای خوبی را برای پرداختن به موضوعات نوین و فناور در صنعت ساختمان فراهم کرده است.
سالاری تصریح کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد آمادگی دارد تا در همکاری با حوزه های فناوری و نوآور نقش خود را در ایجاد شبکه نوآوری صنعت ساختمان ایفا کرده و با در اختیار قرار دادن بازار گسترده صنعت ساختمان به فعالان حوزه نوآوری، در بهبود ساخت و ساز گام بردارد.
رئیس سازمان ضمن دعوت از مهندسین و فعالان صنعت ساختمان جهت عضویت در این شبکه و تلاش برای ایجاد شبکه ای یکپارچه در صنعت ساختمان افزود: همچنین نیازمند همکاری نهادهای تأثیرگذار دیگر در صنعت ساختمان از جمله شهرداری ها در این شبکه هستیم.

بالای صفحه ارسال شده توسط ravabet_omumi_2 در جمعه, 02/14/2020 - 00:57

دسترسی های سریعیزد - بلوار امام جعفر صادق (ع)
صندوق پستی: 89176979111
تلفن: 38260801-035 الی 5
فکس: 38260800-035
نرم افزار اندروید
ورزش در سازمان


کانال تلگرام