جستجو

فراخوان مسابقه آزاد ملی طراحی نماد سلامت

  • صفحه اصلی
  • فراخوان مسابقه آزاد ملی طراحی نماد سلامت
فراخوان المان شهري سلامت

امروز جامعه ایرانی بدون اختلال های بزرگی که بر هم زننده نظم و آرامش اجتماعی باشد، در حال سپری کردن بحران ویروس کووید ۱۹ است. این تاب آوری بی شک مرهون تلاش پیشگامان عرصه سلامت است.
 در زیر چهره به ظاهر آرام شهر مکان‌هایی است که برخلاف ما که تنها آمار و ارقام کرونا را از اخبار پیگیری می کنیم، هر روز با این ویروس زندگی می کنند.
 سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد به نمایندگی از مهندسان به عنوان گروه بزرگی از شهروندان متخصص جامعه و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود نسبت به دیگر اقشار جامعه، در نظر دارد به منظور گرامیداشت تلاش متعهدانه و فداکارانه کادر درمان در دوران بحران کرونا و جهت ثبت این رویداد بزرگ در خاطره جمعی و تبلور آن در فضای شهری اقدام به طراحی و ساخت نماد شهری با این موضوع نماید.
 در این راستا برای جلب مشارکت همه هنرمندان و متخصصان این عرصه، طراحی نماد شهری را به مسابقه گذاشته است.
 لذا علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند پس از مطالعه کامل فراخوان و مدارک مسابقه طراحی نماد شهری، تا تاریخ ۱۳۹۹/۷/۱ نسبت به ثبت نام از طریق سامانه تیکتینگ اقدام نموده و کد پیگیری دریافت نمایند.
 لازم به ذکر است آخرین مهلت ارسال آثار ۱۳۹۹/۸/۱۲می باشد.

درصورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر با مسئول دبيرخانه مسابقه (آقاي مهندس توكلي با شماره تلفن همراه 09126982491) تماس حاصل نمائيد.

راهنماي ثبت نام

پوستر مسابقه

 فراخوان مسابقه طراحی نماد شهری
 مدارک مسابقه طراحی نماد شهری
 ورود به سامانه تیکتینگ

راهنمای سامانه تیکتینگ