جستجو

پیام رئیس سازمان در آستانه فرارسیدن چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس

  • صفحه اصلی
  • پیام رئیس سازمان در آستانه فرارسیدن چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس
21.30

در آستانه فرارسیدن چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس مردم ایثارگر، شجاع و قدرشناس ایران،  پیامی از سوی  "مهدی سالاری "رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد انتشار یافت که در آن با اشاره به ظرفیت عظیم فکری، تخصصی وابتکار عمل مهندسان  و  نیروهای فنی، در تقویت جبهه ها، آمده است:
 ۳۱ شهریور هر سال یادآور نمایش شکوهمند اقتدار،بصیرت،  رشادت و ایثار دلیران این آب و خاک در برابر دشمن بعثی  است.
 ملت ما در این دفاع مقدس و در تمام دوران جنگ تحمیلی،چنان درسی به متجاوز داد که برای همیشه سودای شکست ایرانی مسلمان را از سر به در کرد.
 بی‌تردید شما مهندسین گرامی که خود در کسوت مدافعان ایران اسلامی در تمامی جبهه ها، چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوران سازندگی حضور داشته اید، بهترین سفیران و پیام رسانان حق و حقیقت به جهانیان هستید.
 تقارن هفته دفاع مقدس با نخستین روزهای سال تحصیلی، الهام‌بخش همه آزادمردان و آزاد زنان کشور برای آموزش و تربیت نسل های آینده ساز و تقویت بنیه دفاعی آنان در برابر تهاجمات نظامی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی است.
 بار دیگر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و جانبازان و آزادگان سرافراز و تجدید میثاق  با آرمانهای امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری،  برای شما آرزوی توفیق و بهروزی و شادکامی دارم.
مهدی سالاری رئیس سازمان