جستجو

برنامه های سازمان بسیج مهندسین یزد در چهلمین سالگرد دفاع مقدس

  • صفحه اصلی
  • برنامه های سازمان بسیج مهندسین یزد در چهلمین سالگرد دفاع مقدس
ژَُرزز

سازمان بسیج مهندسین استان یزد در چهلمین سالگرد دفاع مقدس، با برگزاری ویژه برنامه‌هایی یاد و خاطره ۵۳ مهندس شهید استان را گرامی خواهد داشت.
 به گزارش روابط عمومی سازمان مهندسان این استان طی هشت سال دفاع مقدس، در احداث پل ها، جاده ها، سنگر ها و پل های شناور ابتکارات ویژه داشته اند که در کنار رزمندگان تیپ ۱۸ الغدیر زمینه ساز پیشرفت های قابل توجه در مناطق عملیاتی شدند.
 رئیس سازمان بسیج مهندسین استان یزد در این باره  می گوید: انتقال تجربیات، روحیات و ارزش‌های دفاع مقدس به نسل های بعد از جنگ، یکی از مهمترین دغدغه های بسیج بود که با تشکیل سازمان بسیج مهندسین و مساعدت سازمان نظام مهندسی ساختمان، این تشکل توانست اقدامات موثری را صورت دهد.
 برپایه این گزارش هم اکنون برگزاری کلاس ها و بازدید های علمی، تشکیل گروه های جهادی برای عمران و آبادانی روستاها و مناطق دوردست و همکاری با دستگاه‌های دولتی و خصوصی در ارتباط با موضوعات مهندسی، از مهم‌ترین محورهای فعالیت سازمان بسیج مهندسین است.
 این گزارش می‌افزاید:  در حال حاضر افزون بر هزار نفر از مهندسان، عضو سازمان بسیج مهندسین هستند که بیشتر در رشته های عمران و معماری فعالیت دارند.
مهندس امیدی در این گفتگو از مهندسان علاقمند به عضویت در سازمان بسیج مهندسین استان خواست از طریق کانون های بسیج در شهرستان ها و یا از طریق سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد آمادگی خود را اعلام نمایند.